Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Astra G esetén a 3 ajtós...

Opel Astra G esetén a 3 ajtós kivitelek mennyire használhatóak a mindennapokban?

Figyelt kérdés

Ilyen kocsit néztem ki magamnak. Jobban tetszik, mint 5 ajtóval, hátra pedig nem sokszor ülne úgyse senki. Ha mégis, mennyire körülményes a beszállás?


És úgy általánosságban, mi a véleményetek erről a kocsiról? Ez is olyan jól sikerült, mint az F Astra? Arról van tapasztalatom, anno nagyon elégedett voltam vele. A G Astra-kat 1,4-es vagy 1,6-os benzinmotorral érdemes inkább venni?



2013. dec. 12. 18:54
 1/2 anonim ***** válasza:

1,4 inkább város, bár az is megy rendesen.

Nekem egy kétezres van pici tuninggal majdnem 200 le és megy mint állat.

A motorja elég megbízható,nem rohad.Jobb mint az f astra sokkal.

2013. dec. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
3 ajtós szerintem elég ritka G Astrából, de ha az tetszik Neked, vegyél olyant. Szerintem mivel ritka, nem nagyon válogathatsz, hogy 1.4-est vagy 1.6-ost vegyél belőle... Nekem 1.6-os sedan van. Ami jellemző a G Astrákra: első lámpák bemattulása (polirozás esetleg segít ideig-óráig), olajfogyasztás, EGR szelep és a gyújtótrafó rosszalkodhat, amik drága dolgok, apróbb gondok (pl.szeret letörni a kesztyűtartó műanyag pöcke, ami miatt folyton ég a kesztyűtartó világítás, külső levegő-belsőlevegő keringetés kapcsoló motorja hajlamos elromlani,stb). Az első üléseknek nincs oldaltartása, kemények, hosszabb távon kényelmetlenek lehetnek, egy alap F Astra ülése szerintem sokkal kényelmesebb volt!!! Röhej! Az enyémben sajnos nem állitható a kormányoszlop. Klíma behúzótekercs javítása drága, és el is romolhat sajnos. Bontva nagyon sok alkatrész van hozzá olcsón, boltokban is lehet utángyárttottból olcsón vásárolni, amúgy minden alkatrész beszerezhető hozzá. Ugyanúgy ki lehet fogni jobb és leharcoltabb állapotút. A formája tetszik, fogyasztása a legjobb 6 liter volt, a legrosszabb 9, városban is lehet vele ésszel közlekedve 8 literrel eljárni, pedig az enyém 1.6-os dehát ez függ attól, milyen városban járkálsz pl. Bp-en lehet hogy 9 litert is megenne... Összességében vannak hibái, de lehet javíttatni, általában értenek is hozzá mivel sok van belőle, ha tetszik a formája, vedd meg nyugodtan...
2013. dec. 13. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!