Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nyíregyházán az educar autos...

Nyíregyházán az educar autos iskolában tud-e ajánlani jó oktatót? Persze lehet bármien infót amit érdemes tudni az educarról. :D

Figyelt kérdés
2009. nov. 24. 16:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Az educar az egy jó suli, Kapitány Sándort ajánlom neked, régen engem ő tanított, egy diesel F astrával, de hogy ott dolgozik-e még azt már nem tudom.
2009. nov. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
véletlenül nem hagymási sándorra gondoltál? bár lehet hogy nem de akit írtál az már nincs v. nem volt/nekem kérdés:D:P/de akit én írtam annak is f-es astrája van!Amugy köszi:D Béke legyen veled.Ja és amugy mikor,és könnü volt az egész az elejétől a végéig?
2009. nov. 24. 18:54
 3/9 anonim ***** válasza:
Kató Zoltán, vagy a felesége. Bellus Norbert. Kozák Csaba. Nagyon jó autósiskola!
2009. nov. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
amúgy hol laksz? az első válaszoló voltam
2009. nov. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
mert van egy az educarnal sokkal jobb suli (szerintem) csak annak a központja nem nyíregyen van. az első voltam emgint.
2009. nov. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,és nyíregyen lakom:D
2009. nov. 25. 17:23
 7/9 anonim ***** válasza:

Utolsó: Ha a partnerre gondolsz, akkor azt ne!


Én most járok educarhoz A1-re, kreszem már megvan, de forgalomba majd csak tavasszal megyek. Én Hagymásit vállasztottam, minden ismerősöm hozzá járt, és meg is tanította őket vezetni. Azt mondták, rohadt nagy arc a csávó! :D Ha a partnerre gondoltatok, elmondom, hogy tettem le ott a moped jogsimat.

2009. nov. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Én a Bátor autósiskolára gondoltam, régen a Partnerrel voltak társulásban, a kocsikon még rajta van a Partner matrica, de már semmi közük hozzá, és teljesen korrektek, ott meg van az is tiltva a oktatónak, hogy megmondja, hány plusz órát kell venned, csak javaslatot tehet, kenőpénzről meg szó sem lehet, az iskolavezetőnek többet ér az ő becsülete mindenkivel szemben, mint egy jobb arány, vagy egy kis aprópénz a zsebbe.


Amúgy amikor megbuktam elsőre megkérdeztem (önhibámból buktam), hogy hány órát kell még vennem, viccesen annyit mondott az oktató, hogy vegyek még vagy 40órát, az alatt meg tud tanítani úgy istenigazán vezetni, de ha csak a vizsga a célom, akkor ő kettő vagy négy órát javasol, de ha akarok elmehetek pótóra nélkül is vizsgára. Én a 4 pótórát választottam és sikerült teljesítenem a következő vizsgát.

2009. nov. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az Educar nagyon jó választás, nagyon korrektek voltak, amikor B kategest csináltam.


Elméleti oktatóm Szabó Miklós volt, zseniálisan leadta az elméletet, nagyon nagy tag... :D


Gyakorlati oktatóként Balogh Gábort választottam, rendkívül türelmes, rendes ember, minden egyes órámat élveztem, és már alig vártam a következőt. Egyszer sem volt arra példa, hogy felemelje a hangját, és nagyon jó alapot adott a friss jogosítványos kezdeti időkre.

2010. dec. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!