Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autónak van megjelenése...

Milyen autónak van megjelenése 18-20 éves fiatalnak pár száz ezért?

Figyelt kérdés

Szoval amit értek, hogy nem egy "olcsó szar" kis torger gyereket leszoritom az útról hadd fosson be!

Szóval nem vesznek semmive az úton más közlekedők. Mert Magyarországon szokás mást a kocsija alapján megítélni!

Milyen autó van használtan pár száz ezerért, ami jó egy fiatalnak, nem fogyaszt sokat, nem kell sokat kolteni a javitasra, és nem néznek át rajta?



2013. dec. 18. 21:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
63%

Fú te mekkora nyomorék vagy apám :D

Érdekes engem sose szorítanak le, bármilyen kocsival vagyok ;) Tanulj meg vezetni :)

2013. dec. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
96%
Rózsaszín kispolszki.
2013. dec. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
mindenképp drágább lesz mint egy swift vagy egy régi punto meg f astra, de talán egy volvo s40 már értelmesebben néz ki, és simán kapható 500e körül
2013. dec. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Ez amúgy nem hülyeség amit a kérdező állít. Láttam már párszor ilyesmit.


Volt már, hogy mentem egy Mercedes-szel és várakozott egy drága luxusautó egy mellékútról h kijöhessen. Engem szépen megvárt, viszont egy kis 105-ös peugeot elé úgy kivágott h csóri majdnem beleszaladt.


Mi neked a pár százezer? Ilyen 5-6-7 van azért? Vegyél egy Toyota Carina-t pl., vagy valami SAAB-ot, mitsubihi galant, Volvo stb..

2013. dec. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Én ilyet nem szoktam tapasztalni, habár "öreg tömeg autóm van" de ezt vezetési tudással ellensúlyozom. Dinamikusan vezetek, reflexeim, helyzetfelismerésem jó, nem szokott olyan lenni, hogy "hátrányosan érzem magam" a kocsi miatt, ami még elég jól is megy, szóval ...


Vegyél Mondeo-t vagy Vectra-t, de amit mondtak az előbb S40 se rossz.

2013. dec. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
9%

Olyan autó, amit te szeretnél nincs - a régi, nagy Mercik, Volvok sokat fogyasztanak; az újabbak drágák; az olcsó kis kocsikat nem veszik semmibe (a te értékrended szerint), a különlegesebb, kisebb példányszámban eladott autók meg drágábban fenntarthatóak...


De nyugodtan vegyél valami 15 év feletti sötét színű és nagy méretű autót izomkodni az úton, aztán majd öntözheted rá a pénzt.


(Én mondjuk minden autón "átnézek" - múltkor egy vadiúj A6-os tulaját sértettem vérig: balfékeskedett, mire telitorokból átüvöltöttem, hogy "menjél innen a szaroddal!". Szegény ember nem tudta mit reagáljon erre, amikor ő nem is szarban ül, ellenben velem... :D )

2013. dec. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
44%

Én vezetem néha a férjem Niváját (ami pár százezres, igaz sokat kell szerelni), de nem jönnek ki elém, mert nem fékeznék...

És nyilván nem nekem kerülne sokba a kár...


Hogy a kérdésre is válaszoljak, szerintem a vezetési stílusoddal van a baj, mert ha a Swiftemmel megyek, akkor sem szorít le engem senki az útról. Tudni kell közlekedni, mindegy milyen autóban ülsz!

2013. dec. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Valami öreg, füstös, horpadt Wartburg. Azt nem veszik semmibe, mert nincs vesztenivalód, még egy horpadás, ugyan, kensz rá kéket, vöröset, aztán balra el. Kalapáccsal, dróttal, szöggel meg lehet javítani.
2013. dec. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
53%
Használtan pár száz ezer, kis fogyasztás, kis fenntartási költség, komoly megjelenés... Aha álmodba pizsamába. Szomorú ha 18-20 évesen valaki komolyan gondol egy ilyen kérdést.
2013. dec. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
53%
Csak a biológia megnyugtatása végett: anyád narkózott mikor kihordott téged, nem?
2013. dec. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!