Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen kényelmesek mondható...

Milyen kényelmesek mondható autót lehet kapni használtan, ami ilyeneket tud?

Figyelt kérdés

Mondjuk ezek mar alap dolog manapság, de egy 10-15 éves autóban biztos nem volt alap.

Szóval kártyás indítás, automatikusan csukja az ajtót, ha el sétálok a kulccsal a zsebemben. Jól szigetelt belső tér, kényelmes ülések, olyan autó ami nem kicsi, de nem is nagy, és kényelmesen el lehet vele autozgatni akár városban, akár autópályán. Nincs nagy fogyasztása, meg szervizben sem drága javittatni, cserélni a cuccokat.

Tudom ezek nrm extra dolgok, de milyen autót lehet kapni használtan, ami ilyen, és nem kell sokat kolteni rá?



2013. dec. 23. 20:05
 1/5 schocko ***** válasza:
56%
Taxit.
2013. dec. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
Nem is értem az emberek hogy gondolják komolyan, mikor ilyen kérdéseket feltesznek...
2013. dec. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%

Oszt mennyiér'? Amúgy a Renaultok kártyásak, már a jó 10 éves modellekben is ilyen van. Az automatikus csukáshoz csak annyi: Olyan nehéz egy gombot megnyomni? Legalább biztosra mész hogy bezártad.. Konfettit ne szórjon, amikor kinyitod?!

És az indexnek milyen hangja legyen?

2013. dec. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
92%

Ez valami álomautó lenne, ilyen nem létezik. Teljesen kompromisszummentes a leírásod.


Ez olyan, mint amikor valaki sportkocsit akar, de azért rossz úton jó puha legyen a rugózása...

2013. dec. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is ugyanilyen autót akarok, csak nekem még az is szempont, hogy legyen legalább 200 lóerő, de 4-5 liternél ne egyen többet, csak sajna ilyet még egyik gyártó sem tud készíteni, főleg nem olcsón... :)
2013. dec. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!