Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy Ford Puma-t vagy Opel...

Egy Ford Puma-t vagy Opel Tigra-t élvezetesebb vezetni, mint pl egy Swift-et, vagy Corsa-t?

Figyelt kérdés
Tudtok még ehhez hasonló sportosabb kocsikat mondani, ebben a méret- és árkategóriában?

2014. jan. 11. 15:54
 1/5 Henry1990 válasza:
ha találsz, akkor egy jó állapotú opel calibra nem rossz vétel szerintem.
2014. jan. 12. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az Opel Calibra nem az a kategória mint amit a kérdező említett. De sebaj....
2014. jan. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mazda MX-3. Vannak 1.6 és 1.8 as változatok is. Szerintem ezek az autók egy 190 cm magas embernek elég kicsik. 2 ember még úgy ahogy elfér benne jól, egy hosszabb távon, de 4 embernek már kényelmetlen! Mivel 3 ajtósak így a hátsó ülésekre elég nehézkes a beszállás. Egyébként ezek messze nem sportkocsik, csak sportosabb kinézetük van. A Corsa és a Swift pedig főleg nem az!
2014. jan. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szerintem nem értettétek a kérdést. Arra lettem volna kíváncsi, hogy ezeket a kisautó alapokra épített sportos kocsikat élvezetesebb-e vezetni, mint a "hagyományos kisautókat, mint pl a Corsa-k, vagy Swift-ek.
2014. jan. 12. 14:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Na akkor fussunk neki még egyszer. Az elöl ülőknek, ha nincsenek 190 magasak, akkor kényelmes. Ha szereted hajtani a vasat, akkor lehet mondani, hogy élvezetes, mert a könnyű kasztnit az a közel 100 ló úgy megrúgja, hogy szinte repül. Nem úgy, mint Swift vagy Corsa esetében az a 60-70Lóerő. A szélesebb gumik, a kanyarokban is jobban betapadnak. Szóval igen, dinamikus vezetés mellett lehet mondani, hogy élvezetesebb velük a közlekedés. :)
2014. jan. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!