Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan tudnám kinyitni a...

Hogyan tudnám kinyitni a csomagtartót? Opel Astra F 2001 évj.

Figyelt kérdés

Ma reggel bedöglött központi zár. Csak a vezetőoldal nyílik, a többi ajtó és a csomagtartó zárja nem nyílik.

Viszont a csomagtartóban van egy táska, benne papírok amit még ma a mhelyemen le kell adnom. Van valami SOS trükk amivel magam ki tudnám nyitni a hátulját?



2014. jan. 14. 10:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Legyél kicsit talpraesett! Szépen hátraballagsz kulccsal kinyitod és felnyitod a csomagtartót. Ha nem működik első ülésről hátramászol eldöntöd az ülést és kiveszed a táskát.
2014. jan. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

A kulcsos megoldás nem müködött, reggel próbáltam, de a másik... Hogy lehetek ilyen hülye??? Most verem a fejem a falba! :(

Köszi

2014. jan. 14. 13:32
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg lenyitod a hátsó üléseket, és onnan eléred.
2014. jan. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Legszívesebben visszacsinálnám ezt a kérdést :)
2014. jan. 14. 19:33
 5/10 nagy gyuri ***** válasza:
100%
Az én astrám is ezt csinálta szét szedtem a motor kis nyelve meg szorult be fújtam wd40-el azóta jó
2014. jan. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 nagy gyuri ***** válasza:
100%
ja elötte le nyitotam a hátsó ülést:)
2014. jan. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszi Gyuri, töled is megkaptam :) de jogos!! :)


Kicsit részletesebben meg tudod írni, hogy a motor amit szédszetél hol van, hogy néz ki, hogy kell szakszerüen javítani? Köszi elöre is!

2014. jan. 23. 15:16
 8/10 nagy gyuri ***** válasza:
100%
Nem rossz indulatból mondtam hogy le buktatam a hátsó ülést,:)ha fel nyitod a hátsó ajtót akkor az ajtón lévö müanyagot le szeded torx kulccsal az hiszem 6-8db csavar fogja nem emlékszem.De a lényeg az hogy látni fogod a kis motort a zárnál valakit meg kérsz hogy nyissa-zárja az ajtót ha kattog de nem mozdul a nyelv akkor talán csak tisztitani kell de kézzel is segithetsz a zárnak, most meg az enyém kezde ezt a játékot....még annyit hogy ha vízszintesen áll a hátsó zár vagyis úgy lehet be rakni a kulcsot akkor zár ja le a hátsó csom.ajtótot is hallasz külömben a többi ajtón kattanást amikor zárod?
2014. jan. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 nagy gyuri ***** válasza:
100%
hát javitani nem igen lehet csak csere...:(
2014. jan. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Igen, hallok kattanást, csak éppen a zár nem nyílik. De azóta már az összes csinálja, hol ez nem nyílik, hol az nem...

Köszi a tanácsot, délután megnézem, aztán majd írok mire jutottam.

2014. jan. 26. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!