Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Használtautó-n kívül hogyan...

Használtautó-n kívül hogyan tudok egy bizonyos típust megtalálni? Több kereskedésben is láttam ami nem volt fennt neten, de sajnos már elvitték őket. Valami ötlet?

Figyelt kérdés

Budapesti vagyok, egy bizonyos Audi típust keresnék (A3, 2010). Használtautón nem találtam olyat amire nekem szükségem lenne. Viszont a héten egy pesti kereskedésben ott állt egy. Bementem, de sajnos már elvitték, kifizette valaki. A választékuk nincs fennt a neten, sőt észrevettem hogy nagyon sok kereskedés nem foglalkozik ilyesmivel. Hogyan tudnám megtalálni az "autómat"?


Vannak megbízható, ismert kereskedések ahol nagy a választék? (Weltautó, Pappas, ilyesmire gondolok)


2014. jan. 15. 10:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Az Örsnél van a Delta-Popp, ami nagy.

Meg persze a Fővárosi Autópiac, az M5-ösnél.

3. lehetőség hogy beállítod hasznaltauto.hu-n hogy kapj értesítést ha feltesznek egy neked megfelelő hirdetést.

2014. jan. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!