Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen minőségűek ezek a...

Thomech kérdése:

Milyen minőségűek ezek a PEIYING autós hangszórók? Mert ilyet szeretnék venni.

Figyelt kérdés

Szóval lehet, hogy egy ilyen ovált vennék. Csak még nem halottam róla se rosszat, se jót!

[link]

Ha halott már róla valaki valami véleményt, vagy már volt valakinek írja már meg érdemes-e ilyet venni vagy sem!



2014. jan. 18. 21:28
 1/3 dirtboy ***** válasza:

átlagos fostalicska ovál hangszóró ez is mint a többi.


inkább értelmes komponens szettet vegyél előre ezeket meg hagyd meg másoknak.

2014. jan. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt lefelejtettem, hogy hátulra lenne a kalaptartóba. Egy 93-as Swiftbe. Nincsenek annyira nagyon nagy igényeim elől egy pár Blaupunkt GTx 102HP 10cm es a gyári helyen. És hát hátulra is kellene valami, hogy még jobban szóljon. Akkor lehet hátra is valami Blaupunkt ott veszek mert a fej egységem sem a legerősebb.....
2014. jan. 18. 23:13
 3/3 dirtboy ***** válasza:

hátra a kalapba nem kell hangszóró,nekem is csak hangszóró rács van hogy takarja a kivágást.

a pénzbõl ne ovált vagyél hanem bitumenlapozd ki az elsõ ajtókat,máris sokat javul majd a hangzás és megérkeznek a mélyebb hangok is.

2014. jan. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!