Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az autómba hangszórókat és...

Az autómba hangszórókat és neont szeretnék tenni hogyan kössem be?

Figyelt kérdés
2014. jan. 27. 18:15
 1/6 dirtboy ***** válasza:

mégis milyen hangszókat szeretnél bele tenni?

kicsit bővebben kéne kifejteni a dolgokat ha válaszokat akarsz.

2014. jan. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát nem tudom milyet érdemes,de annyit tudok hogy nagyot szóljon
2014. jan. 27. 18:56
 3/6 dirtboy ***** válasza:

akkor gondolom mély nyomó is kell


mennyi a teljes autóhifire szánt összeged?

milyen autóba fog bele kerülni?

2014. jan. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

az összeg nem számít

Lexus gs 450h

2014. jan. 27. 19:27
 5/6 dirtboy ***** válasza:

így viszont akkor érdemesebb lenne profi műhelybe elvinni és ott a szakiknak elmondod mit akarsz aztán ők tudják mi fog neked kelleni és be is szerelik.


túl sok információ hiányzik ahhoz hogy konkrét cuccokat lehessen neked ajánlani.

az ár minden képen több 100ezer lesz,szigetelés,új aksi,vezetékek,komponens szett,mélynyomó,erősítő/tők,egyéb szerelési anyagok,nem olcsó dolgok.

nekem pl beszerelés nélkül áron alul vett erősítőkkel is 315ezerbe van a hifi és ez még az autohifi világában nem nagy összeg.


hangszónak én focal ps 165-ot ajánlom,fejnek is ajánlom azt amit én is vettem alpine cde-178bt.

ládát nem tudok ajánlai mert még csak azt sem tudom milyen passzolna hozzád 25-30-38cm es vagy zártláda,bass reflex,bandpass láda ezeket neked kell kideríteni hogy melyek hangja tetszik leginkább.

ha meg már meg van akkor azon belül a sok láda közül választani mert úgy is nagy az eltérés köztük.

2014. jan. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2014. jan. 27. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!