Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megbízható autószerelő Dél-Pes...

Megbízható autószerelő Dél-Pesten?

Figyelt kérdés
Tudtok ajánlani egy megbízható, lelkiismeretes (és lehetőleg olcsó) autószerelőt Kispesten vagy környékén? Köszönöm előre is!

2014. jan. 27. 23:04
 1/5 anonim ***** válasza:
ilyen csak a mesében létezik:DD
2014. jan. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Evele123 ***** válasza:
A XVIII. ker.-ben van olyan, h francia autók szervize. Róluk hallottam, h jó munkát végeznek, de azt nem tudom, mennyire olcsón. Arrafele csak 2 kis maszek szerelőt ismerek (XIX.) az egyik mobilját tudom, a másik skodákra specializálódott idősebb emberét nem. Ne kérdezd, h mennyire olcsón dolgoznak és egyáltalán, milyen munka lenne a kocsidon? Milyen kocsid van? Üdv. Evele
2014. jan. 28. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Engem az se érdekelne, ha drága, csak jól dolgozzon, de még nem találtam ilyet...
2014. jan. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az "olcsó" nálam is másodlagos, meg hát az olcsóság is relatív kérdés. Francia kocsink van, és már az is nagy öröm lenne, ha nem lenne 3 havonta egy-egy hat számjegyű szervizköltségünk... Pedig olyan hatalmas dolgok nem történtek (generátor felújítás 100k, vezérlés csere 160k), mégis kicsit márkaszervíz-árszínvonalnak érzem ezeket a tételeket (a kocsinkhoz pl. egy vezérműszíj-készlet ára a Unixon 32-80k között van márkától függően - ha a legdrágább esetet vesszük és az alkatrészt is kisker áron számolták, munkadíjnak akkor is soknak tűnik a maradék 80k, ja és ezek nettó árak).
2014. jan. 28. 15:52
 5/5 anonim ***** válasza:

#3 vagyok. Nekem német autóm van, de hasonló szervizköltségeket fizetek.

Eddig az elmúlt egy évben:

vezérléscsere: 70k,

féktárcsák és betétek cseréje utángyártottra: 80k,

lendkerék és kuplung csere: 250k,

generátor felújítás: 40k (azóta se jó),

fényszóró csere (állítómotor hiba miatt, ami nem javítható): 150k,

digit klíma utastér ventilátorának fokozatait állító ellenállás cseréje + csapágycsere a ventilátoron: 100k,

főtengely jeladó csere: 50k,

és még pár egyéb apróság...

2014. jan. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!