Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi erről a véleményetek?

Mi erről a véleményetek?

Figyelt kérdés

[link]


Volt aki már próbálta? Mi a vélemény? Bevált? Mennyibe kerül mert azt sehol nem írja.



2014. febr. 2. 20:30
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

Ez hülyeség.Kb olyan átverés mint a TV-ben a teleshopos áruk.

Vagyis hatása semmi ,de jó nagy összeget elkérnek érte.Csak gondolj bele kívülről kell felfogatni az üzemanyagrendszer egy csövére, még csak be sem kell építeni az üzemanyag rendszerbe,csak úgy felkötni egy csőre ÁÁÁ!

Kamu az egész!

2014. febr. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Ha lehet hinni a Google Maps-nek, a megadott címükön egy üres telek van. A többit találd ki.
2014. febr. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Annyi sebből vérzik, az elmélet, hogy nincs energiám leírni. Kamu az egész. Amúgy 29.900 be kerül ott írja középen pirossal. Nem akarlak megsérteni, de pont az olyanokat akarják átverni, mint te, akik kevesebbet vagy semmit nem értenek az autók működéséhez meg a fizikához.
2014. febr. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha tényleg ennyire egyszerű lenne akkor a gyártók miért nem építik be az autóikba?

Amúgy azt írja mágnesességet használ. Az üzemanyag mióta mágnesezhető? Ennyi...

2014. febr. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
3.! Gondoltam, hogy mese habbal különben nem tettem vna fel a kèrdès
2014. febr. 2. 23:22
 6/6 gergoap ***** válasza:
Én vettem egyszer olcsóbb fajtát. Kinyírta a gyújtótrafómat, rángatott a kocsi. Bezavarja az elektronikát. A lambda szondánál is hibát generált. Nem tudtam ideális helyre tenni.
2014. márc. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!