Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 15. vagy a 16. kerületben van...

15. vagy a 16. kerületben van olyan autószerviz ahol cserélnek szilenteket?

Figyelt kérdés
És olyan kéne ami nyitva van hétvégén is!

2014. febr. 8. 12:35
 1/2 anonim ***** válasza:

A hétvégi nyitva tartás egyértelműen a szűkebb keresztmetszet!

Ha valamiért szervizbe kell vinnem az autómat, mindig szabadságot kell kivennem, mert a legtöbb szerviz ráadásul 8-16-ig van nyitva...

Maga a szilentblokkok cseréje nem egy specifikus művelet, nem igényel különösebb autóspecifikus szakismereteket. Szerintem bármelyik általános szervizben ki tudják cserélni.

2014. febr. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Na igen az a baj, hogy nem nagyon tudok kivenni szabit. Sajnos nálunk úgy működik, hogy nyáron leáll a munka és akkor kell kivenni a szabikat.

Meg azért is kérdeztem itt a környéken, mert nem rég költöztem a 15.kerületbe és még annyira nem ismerem ezt a kerületet. Nem nagyon tudom, hol van megbízható jó szervizes.

2014. febr. 8. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!