Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honnan rendeljek? ( folyt lent)

Honnan rendeljek? ( folyt lent)

Figyelt kérdés
Peugeot 207 első rendszám tábla tartót mert eltörött fontos lenne köszi :) linkeljétek ide mert én sehol sem találtam ha lehet akkor ne után gyártott legyen hanem eredeti ja és lökhárító védő gumit alul köszi :)
2014. febr. 11. 01:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

rendszámtábla tartót keresel eredetit az szép :)

bemész az első nagyobb Tescoba ,vagy Auchanba és 500 ft ért veszel ,abból nincs utángyártott + gyári :D

2014. febr. 11. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én át szoktam fúrni és felcsavarozni a rendszámot, kert nélkül. Ha kicsi a furat és a csavar, akkor alig észrevehető, a vastag keret hiánya pedig dob az autó megjelenésén is. Ezen a módon elhagyni lehetetlen a rendszámot és nem is tudják lelopni olyan könnyen, inkább másik után néznek. A németek például sok új autóra már a szalonban csavarozzák közvetlenül a táblát, keret nélkül.
2014. febr. 11. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Besétálsz a lakóhelyedhez legközelebb eső Peugeot szervizbe és rendelsz amit akarsz! Garantáltan csak gyári, vagy azzal megegyező minőségű cuccot fogsz kapni!

Persze a rendszámtábla tartó ott is a kisipari fröccsöntött lesz, csak aranyáron! (Persze gyárilag se volt rajta, azt is az a kereskedés tette fel, ahol értékesítették)

2014. febr. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!