Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a Toyota Celicáról? Megéri megvenni?

Figyelt kérdés

[link]


Az álmom, hogy egy ilyen Toyota celicát vegyek.



#Toyota #véleményezés #Toyota Celica #toyota celicát vennék #autót szeretnék venni
2014. febr. 25. 18:35
 1/9 Beviz Elek ***** válasza:

Ha ez az álmod, akkor természetesen megéri!

Körül kell nézni a piacon, a legjobb állapot/ár alapján választani, majd akár aludhatsz is vele!


Ne az legyen fontos, hogy mi megvennénk-e. Te megvennéd?

2014. febr. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem amerikai kivitelnek tűnik, aminek lehet néhány hátránya. Remélem azt láttad, hogy automata váltós.
2014. febr. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Egyetértek az elsővel te pénzed,te álmod

Ha ez az álmod én a helyedben megvenném!:)

2014. febr. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Maga a Toyota Celica típus rendbe van, és automata váltósat szeretnék.

Csak akinek van valami tapasztalata a kocsival kapcsolatban, akár jó akár rossz kérem írjon. :)

2014. febr. 25. 21:46
 5/9 Beviz Elek ***** válasza:

Fölösleges. Ha fenn tudod tartani (és nem a kölköd éhezik miatta), akkor ülj bele, próbáld ki és ha nem csak kívülről tetszik, hanem a vezetési élmény is, akkor vedd meg.


Én Suzuki után Nissant vettem. Drágább tankolni, drágább alkatrészek, sűrübben is hibásodik meg. Eleinte nem tetszett, de beleültem és soha többet nem akartam kiszálni. Mintha rám várt volna a gyártása óta.


Később lecseréltem a "nagymotoros" verzióra napfénytetővel és úgy alakítgattam/alakítgatom ahogy nekem tetszik. Őszintén mondom, annyira szeretem, hogy a piaci ár duplájáért sem adnám oda.

2014. febr. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Nekem az európai változata van. A legfőbb különbség, hogy nekem van bőrülésem, napfénytetőm, automata digit klímám, mindenhol tárcsafék van (csak mert az amerikai változaton dobfék...), manuális váltom, így 1 literrel kevesebbel járok, és ami a legfontosabb, nem kell attól tartanom, hogy a motor összefossa magát, mint a legtöbb amerikai celica. Pótold meg még egy százassal, felejtsd el az automata váltót és csak európait szabad venni!!! Remélem segítettem.
2014. febr. 26. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítségeket.

Európait veszek akkor, de az automata váltóhoz ragaszkodnék mert nem szeretek váltani. :)

2014. febr. 26. 18:04
 8/9 A kérdező kommentje:
gyerünk emberek írjatok.
2014. febr. 27. 16:15
 9/9 anonim válasza:

Szia!

Végül megvetted? :)

2019. okt. 23. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!