Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért mondják ezt az ismerősei...

Miért mondják ezt az ismerőseim, haverjaim?

Figyelt kérdés

Apum 340.000 ezer ft ér akarna nekem autót venni ,hogy tudjak min megtanulni vezetni.Ki is néztünk egy 1.0 swiftet .De mindenkitől főként a haveroktól csak a megjegyzéseket,hogy miért suzukit veszünk úgy is meghalok benne stb aranyos kis beszólásokat hallgatok minden nap.De nem tudom mi bajuk a swiftel ,én annak is örülök hogy legalább ilyen kocsit is kapok így 17 évesen. Tényleg ennyire rossz és ciki autók a swiftek?

Mert szinte mindenhol csak az utálkozást hallgatom.



2014. febr. 25. 20:42
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
91%
Mert ostobák, nekik még erre se futja.
2014. febr. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 Sinead ***** válasza:
83%
Kérdezz vissza olyankor, hogy "neked milyen van?". Ja hogy semmilyen, akkor kussoljál.
2014. febr. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
92%
Bármilyen autóban meg lehet halni.
2014. febr. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 smitwesson ***** válasza:
90%
Én régen trabival jártam suliba és persze mindenki cikizet, hogy mi ez? meg mért nem veszek egy rendes autót?! Aztán eljött a tél és én minden nap a buszmegállóban dudáltam nekik! "Szevasztok!!!" Nekem erre futja töki és neked? Diákbérlet mi?
2014. febr. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:

Köszönöm a felvidító válaszokat jól esik olyan szavakat hallani ,bocsánat látni,ami nem piszkálódásról lenézésről szól.

Amúgy nekem sem futja rá, nincs keresetem hanem a szüleimtől kapom.

Amúgy akik állandóan beszólogatnak ladával II golfal opel kadettal járkálnak.És mégis mindenki dicséri, hogy milyen jó 1500 zsiga,golf opel ezek még anyagból készültek (bár ezt nem tudom mire értik)és még stb fényezés.Engem meg kiröhögnek és piszkálnak,beszólogatnak undorral néznek rám ,azért mert suzukit kapok első autónak.

Néztünk más autókat is ebben az ár kategóriában ,de szinte az összes rozsdásodott valahol,vagy valami nyűgje volt ezért maradtunk a suzukinál.Pedig szép nyugodtan nekik is elmondtam ezt, hogy miért szuzukit veszünk,de ugyan úgy fojtatták a piszkálódást.

2014. febr. 25. 21:14
 6/40 anonim ***** válasza:
82%

Ennyi pénzből kijön simán egy 1.3-as is.Én is azzal járok. Az ezres elég erőtlen kis gép, volt szerencsém mindkettőhöz. A legjobb egy gti swift után egy 1.3 16 szelepes, az ezres rövid váltójával. :D

Én is hallgathattam az osztálytársaktól hogy “papírautó“, “szutyuki“ meg tökömtudja, hasonló hülyeségek... Amikor meg bekéreckednek, akkor hirtelen nagyon jó a swift.

20/f

2014. febr. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
83%

Jah. A Lada még anyagból volt. Olyan anyagból, hogy pár évesen már rohadt orrán száján. Amúgy itt megnézheted mennyire anyagból készült pl a 2107:

http://www.youtube.com/watch?v=7XVSo8ffREg#t=60


Vagy épp az E Kadett:

http://www.youtube.com/watch?v=6KdWpSapGc4


Attól, hogy nekik az van és arra játsszák a zacskójukat, azok is hulladékok. Azért 340 000-ért már kapni klímás, ABS-es, légzsákos, elektromos ablakos Swiftet.

Vagy akár egy 1.6-os sedan is belefér az árba.


Majd amikor arcolnak megkérdezném, hogy jönnek-e kocsikázni, amikor szmogriadó van? :D

2014. febr. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
80%
Én inkább egy Opel Astra F est javasolnék a Suzuki helyett!Én is azt akarok venni vezettem 1.0 ás 1,3 as suzukit és 1,4 es Astrát ég és föld a két márka!Az alkatrészek se drágák hozzá viszont a menet tulajdonsága más sokkal kényelmeseb egy astrába ülni és vezetni mint egy Suzukit és ennyi pénzért lehet jót venni!
2014. febr. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
97%

Nem igaz, hogy mindenki meghal Suzukiban! Van aki maradandó fogyatékossággal megússza frontális ütközés után!

:D


Na jó, csak mókáztam!


Ha már vesztek, akkor tényleg ne vegyetek egy literes kávédarálót, legalább 1,3-ast! No meg ha ésszel mész akkor nem kell ütközni...

2014. febr. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen jó véleménnyel lévők, rongyolnának be először az árokba egy komolyabb autóval a makacsságuk miatt. Akiben van alázat és vezetni tanulási vágy, az egy 25 éves autót is fog értékelni. és sokkal több rálátása lesz a dolgokra mintha rögtön egy elektronikával megáldott autóval gurulna ki 18 éves fejjel a kereskedésből, úgy hogy azt sem tudná mit csináljon ha ott hagyja egy út közepén a semmibe.
2014. febr. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!