Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Alfások! Szerintetek is a...

Alfások! Szerintetek is a legjobb nem luxus autómárka az Alfa Romeo?

Figyelt kérdés

A japán és a német - meg néhány egyéb márkájú - autók tulajdonosai itt ölik a kérdésekben rendszeresen egymást beteges módon. Szerintetek mikor fogják már fel végre, hogy ennek semmi értelme, mert csak az Alfa Romeo gyárt az átlag - úgy értem, nem luxus - kategóriában igazi, szerethető, normálisan kinéző autókat?


Biztos jönnek majd a trollok a szervíz problémák dogmájával. Megelőzném őket azzal, hogy nem nekik szólt a kérdés, és különben is, a szerviz probléma szöveggel már jó évtizedes lemaradásban vannak, mert ha egy Alfának mindent megadnak, akkor nem lesz vele probléma.



2014. márc. 9. 15:29
 1/4 anonim ***** válasza:
56%
"Szerintetek mikor fogják már fel végre, hogy ennek semmi értelme, mert csak az Alfa Romeo gyárt az átlag - úgy értem, nem luxus - kategóriában igazi, szerethető, normálisan kinéző autókat?" ez jó szerinted így van szerintem meg nem volt alfám és hondám is de egyik sem fogott meg
2014. márc. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Most a legjobb vagy a legszebb autót keresed?

A legszebb autók egybehangzó vélemény alapján az olasz tervezők kezei közül kerülnek ki (Alfa is, de pl Lancia, Maserati, vagy elég megnézni a Pininfarina által tervezett autókat).


Azonban műszakilag az Alfa Romeók pocsékok, ha nem szigorúbban van szervizelve az előírtnál akkor nem fogja megélni a 200 ezret, de ha ez megvan az elektronikája miatt úgyis jó barátságban lesz a szervizzel.

Egy német vagy japán autónak ha nincs minden megadva akkor is szép kort élnek meg, ez az olasz autókról nem igazán mondható el.

2014. márc. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Már bocs, de találkoztam már a hanyagoltsága miatt jelentős olajfogyasztást produkáló, nem is túl régi Toyotákkal. Pont ezért, mert a tulajdonosok azt hitték, hogy nem kell velük foglalkozni, elég, ha ritkán viszik szervizbe.

A német autókra is dettó igaz ugyanez. Letérdelnek, ha hanyagolják őket. Az olaszok egyre jobbakat gyártanak, a többi meg egyre rosszabbakat. Arról már ne is tegyünk említést, hogy több keleti és nyugati autóban vannak olasz motorok. Nem veszekedni akarok, csak ezek tények.

2014. márc. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem gondolom,hogy ki lehet jelenteni, azt, hogy mi a szép. Ez egy szubjektív dolog, mindenkinek más tetszik. Talán annyi igaz, hogy az Olasz autók többek elismerését váltják ki. Vannak szép Alfák nem mondom, de azért általában nem egy ár/érték kategóriába esnek pl. egy sokkal nagyobb darabszámban eladott Golffal vagy Civiccel. Az én megítélésemben egy Alfa MiTo nem egy luxus autó, de nem is a miautónk kategória, jóval szűkebb réteg engedheti meg magának. Az olasz elektronika pedig akármennyire új, ráragadt a pocsék jelző és nem alaptalanul.
2014. márc. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!