Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motor szakik! Kaptam egy kis...

Örűltproffesszor kérdése:

Motor szakik! Kaptam egy kis segédmotort ajándékba, de vastagon áll rajta a kosz, és ezért magasnyomásúval lemosnám. Nos?

Figyelt kérdés
Kérdés adódik: lehet így mosni ezeket a robogókat vagy inkább peszmecseljek egy kis ronggyal, hogy ne menjen tönkre a bekerült víztől valami elektronika vagy bármi más alkatrész?

2014. márc. 19. 18:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Olyan helyeken ahol nem tud a víz belefolyni ott lemoshatod vele, akksit a biztonság kedvvért ha van benn kiveheted.
2014. márc. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sterimóval nem érdemes mert leveri a festéket,ha műanyag a burkolat akkor még el is törheti azt. rongyal nekimész és szépen lecsutakolod.
2014. márc. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek! Sajnos sejtettem, hogy a magasnyomás túl egyszerű volna. Nekiesek én szívesen ronggyal, szivaccsal is csak hát elérhetetlen helyek is vannak, és szétkapni meg nem akarom a mocit.
2014. márc. 20. 08:30
 4/4 anonim válasza:
Indítsd be,tedd sztenderre és hajrá magasnyomás,csak a kapcsolók és a relék körül vigyázz.20 éve csinálom nem volt még gondom...
2014. márc. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!