Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyit érhet ez a Suzuki...

Mennyit érhet ez a Suzuki Swift sedan?

Figyelt kérdés
Van egy Suzuki swift sedan-fehér autónk, 8 éve a garázsban van, egyszer lett leműszakíztatva, persze semmi nincs rajta már ,se biztosítás, se műszaki, forgalomból ideigelnesen kivonva-, de stb- jó állapotú Sedanos változat. Azt hiszem 1997-98 vagy 99-es évjáratú. 8 évvel ezelőtt a nagybátyjám vette, én vagyok az üzmbentartója, de ő az autó megvásárlását követően pár hónapra kiment angliába. Azóta nem volt használva é 2014- írunk már. Megvenném tőle a kocsit, ő árajánlatot kért, szerintetek mennyit érhet?

2014. márc. 19. 22:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
300-350k maximum, sokat állt pár dolgot lehet cserélni kell benne, szűrőket mindenképp, vezérlést is érdemes ellenőrizni, tankban jó kérdés milyen állapotban lehet a benzin.
2014. márc. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha jó állapotú érvényes műszaki nélkül olyan 250 maximum 300.000 ft-ot ér maximum . De még érvényes műszakival sem ér sokkal többet.
2014. márc. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
HaHu-n megnézed milyen áron vannak hasonló paraméterű autók. Az már jó kiindulás. Ugye a papírmunka plusz költség, azt számold bele, és mivel jó ideje nem volt használva (8 év), így sok minden csere rajta. Látni kéne hogy néz ki, de így látatlanba nem fognék bele, hacsak nem bagóért adja.
2014. márc. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nézzél hasonló állapotut a használtautó.hu-n és akkor abból vond le azt hogy erre rákell fordítani 1 keveset mivel nincs műszakija meg gondolom akksi is kell szóval amit csinálni kell rajta azt levonod abból amit mondjuk hasonló állapotuért adnak
2014. márc. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Én max 200-250 e ft között adnék érte..vagy ez túl kevés érte? Egy családtagtól venném meg.
2014. márc. 19. 22:28
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)


Az autó jó állapotban van elméletileg, rozsda meg ilyenek nicnsenek rajta, a gumikról nem tudok semmit, sem másról- itt van háznál a járgány-


valamint kell útvonalengedély is... meg olyan ember aki ért is hozzá, mert pl az akksi nincs berakva..

2014. márc. 19. 22:31
 7/11 Beviz Elek ***** válasza:
Családon belül bagóért kellene adja. Legalábbis én úgy adtam csajomnak. És most ingyenes alkatrészellátása is van.. Ez a biznisz:D
2014. márc. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Felszereltség függő. A kicsit csipás négy villanyablakos, klímás cuccok mennek 300 körül, 2000-es évjáratból kb.


Azaz egy fapados 98-as valóban nem tud többet 200-250-nél.


Cimborám ma vett egy klímás, szervós, villanyablakos, garantáltan 100 ezret futott, gyakorlatilag rozsdamentes 2001es darabot 415ért, patent fékkel, futóművel, új kipufogóval.

2014. márc. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
8 éve áll. Rakás dolgot kell benne cserélni, plusz nincs műszaki se és forgalomból is kivan vonva. Én egy fillért se adnék érte.
2014. márc. 20. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Annyi ,hogy nem 8 hanem 6 éve áll, elszámoltam magam...
2014. márc. 20. 07:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!