Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mercedes ML.320 CDI elektromos...

Mercedes ML.320 CDI elektromos problémába, ki tud segíteni?

Figyelt kérdés
Mercedes 2006-os kiadás ML 320 CDI-nek a hátsó ajtó zár, berregö hangot adott már régóta. Most az a hang nincs már, és az ajtó nem is müködik. Helyette a riasztó kapcsól be, amít nem is tudok leállítani. Mi lenne a legolcsobb megoldás? Nincs meg hozzá a bekötési rajz, hogy kitudjam iktatni a riasztóját, meg akár a hátsó ajtó elektronikáját.

2014. márc. 24. 18:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Vegyél bontóban bele egy zárat!


Ugye nem vagy annyira csóringer, mint valamelyik pénteken a Mercis csóka aki előttem fizetett a kúton a tankolásért kemény 2000 Ft-ot! Gondolom a DISCO-ig meg vissza pont elég volt...

:D

2014. márc. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
én nem vagyok híve az otthon szerelgetős szisztémának mert lehet hogy abból csak mégnagyobb baj lesz! :) Szerintem azért elvihetnéd egy autó szerelőhöz a kis mergát! bár te tudod hogy anyagilag mi lenne a legjobb :)
2014. márc. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egy Mercedes ML nem az az autó mait otthon meg tudsz szerelni. Bontóban meg nem nagyon van hozzá alkatrész mivel ritka autó. Marad a szerviz ahol értenek hozzá.


Egy prémium SUV-tulajtól fura azt hallani hogy olcsó megoldás. Újonnan egy ML 320 CDI kb 20 millió forint volt, akinek erre van pénze annak nem nagyon számít a szervizköltség.

2014. márc. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A hibát megtalálta a Service, 750€-ból megúsztam. (a jobb hátsó lámpának a roszz szigetelése miatt elázott az elektronikus vezérlömüszer) köszönöm a hozzászólásokat.
2014. márc. 25. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!