Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Állítottak meg már valakit...

Állítottak meg már valakit 125-ös motorral miközben csak 50-es papírjai voltak?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 2. 15:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én is így közlekedek, de még nem állítottak meg.

Mikor rendőrt látsz, válts fel 6.-ba, és nagyon kicsi gázzal haladj el mellette.

Mikor elhagytad egy jó kilométer után kezd el neki húzni, mert a motor hangja messzire elhallatszik :)


Engem megállítottak, kérték a biztosítást, és felvetett egy kérdést:

"Uram, mekkora a maximális sebessége ennek a motorkerékpárnak?"

Erre én, hogy 45.

Mire ő:

"Azért van 190-ig órázva?"

Erre annyit mondtam hogy egy 125ös típus műszerfala van fent.

Beütöttem hogy 49 cc és kész :)

2014. ápr. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Elnézést, megállítottak azt szerettem volna írni :D
2014. ápr. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%

Ne haragudj de a zsandárok sem hülyék,ahogy meglátnak le is állítanak főleg hogy erre jobban rámentek mostanság.

gyakorlatilag olyan mintha felvennél egy virító mellényt a hátára azt írva hogy FUCK POLICE felirattal. Kb ilyen dolog ha a 125-ös mocit 50-ként használod és hídd el hogy hamar lekapcsolnak vele,és nem lesz olcsó!

Ha van B-re jogsid akkor 30-40-ből leteheted az A1 kiegészítést és azzal vehetsz normális rendszámosat amivel nem kell paráznod és még benzintyúkokat is vihetsz,és tényleg nyugodtan mész túrázni.

Viszont ha elkapnak vagy baleseted van akkor nagyon rád fog járni a rúd ha pappír nélkül használod.Elsőre okirathamisítás(2 év),aztán nincsen jogsid rá,lehet a motor is lopott nem hiába árulják azt pappírok nélkül.Ha nem volt semmit akkor egy felfüggesztettel megúszhatod meg egy komolyabb pénzbírsággal és jogsi eltiltással.Megérne neked ennyit?

2014. ápr. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnek pedig csak annyit üzenek hogy:Addig jár a korsó a kútra ,amíg el nem törik .Mindennek eljő az ideje,szerencséd volt hogy nem hozzáértő volt a zsandár.
2014. ápr. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

igy vettem 50 esnek es cso.

ez olyan, h az en kocsimnak vissza lett tekerve az oraja, 100%, akkor a kovi tulaj engem feljelent ?

na ne vicceljetek, ja es nem en, se nem akitol vettem nem babaralt az oraval, vmeik elod volt.

epp igy neked kotelesseged tudni mindentt a vett motorrol?

2014. ápr. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát mèg mindig vannak kétségeim.
2014. ápr. 2. 16:02
 7/11 anonim ***** válasza:

"Beütöttem hogy 49 cc és kész :)"


Pedig a hivatalos jelölés az adattábla mellett a vázba ütött CM50!

2014. ápr. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
apamnak, balesete is volt nagyobb hengeru geppel, azt megsem neztek, de nyomkodjad csak a - t agyhalott.
2014. ápr. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem az a tapasztalatom, hogy a rendőrök igen is felismerik már messziről a motorokat, de nem igazán foglalkoznak vele. 125-ig sok nem kekeckedik, feltéve ha az ember nem cibálja neki és nem ész nélkül hajt.
2014. ápr. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha a kocsiknál van eredetvizsga(ha valaki tekerni akarná az órát azt nem sokat tud rajta már tekerni)

Ha Ti ennyire gyíkok vagytok hogy 50-sként használtok egy 125-öst akkor csak hajrá!Nekem már van nagy jogsim és nagy motorom is,nekem nincs mitől félnem!

2014. ápr. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!