Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi TT Coupe vélemények?...

Audi TT Coupe vélemények? Személyes és műszaki véleményekre lennék kiváncsi.

Figyelt kérdés

Metál ezüst 2001-es 180 hp hibátlan kopásmentes kivül belül.

Köszi!



2014. ápr. 8. 20:17
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
Nagyon akartam ilyet, aztán beültem és sokkot kaptam. Pöttöm, használhatatlan autó. Kispolski feeling.
2014. ápr. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%
Azért ez a 180 lovas turbó motor igen csak jól röpíti ezt a másfél tonnás kasznit. Élmény vele menni. A kilátást kicsit szokni kell :) Szerintem ha megveszed, nem akarsz majd mást venni :) Kopó alkatrészek, olajcsere, ennyi.
2014. ápr. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
64%
Egy szerelő mesélte hogy egy 2000 körüli 1.8-as TT-t bevitt hozzá egy csajszi. Kiderült hogy sose vitte szervizbe, de így is 67 ezret bírt a motorja. Képzeld el ugyanezt ha rendesen szervizelik.
2014. ápr. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Számomra pici volt az erős 2 méteres magasságomhoz, jól megy, de kicsit lehetne tágasabb az utastér.
2014. ápr. 9. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 VarMa ***** válasza:

Nekem is tetszett anno, csak amikor egy ismerosomet kiprobalhattam, akkor mar annyira megsem tetszett.

Amikor beultem egy kisebb fajta Klaustrofobia-s roham lett rajtam urra. Ezt aranylag hamar lekuzdottem (belulrol elege szukos a hely es a tetoiv nagyon sokat elvesz belole).

Ez az auto a 225 le verzio volt kezi valtoval.

Menetteljesitmenyre tetszett, jol ment, a futomu is kellemes bar nem a magyar utakra talaltak ki kicsit pattogos volt nekem.

Muszakilag sok baja nem volt addig az autonak pedig volt mar benne 180e km.

Osszesegeben nem rossz auto ha nem akarsz vele nyaralni menni es cuccolni.

Alkatresz van hozza boven es meg normalis aron is, es az 1.8 turbo szerintem egy jo motor gyarilag

2014. ápr. 9. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!