Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ilyen BMW-t dízelben, vagy...

Ilyen BMW-t dízelben, vagy benzinesben érdemesebb venni?

Figyelt kérdés

[link]


És mekkora motorral érdemes venni?



2014. ápr. 14. 18:57
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
92%
Nekem elég lenne bele az 1.6-os benzines, de ha azt akarod, hogy szedje a lábát, legalább 2.0-ás motor kell, vagy dízel.
2014. ápr. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
30%

Hát átlagos közlekedésre ez is megteszi. Amúgy nagyon szépnek látszik belül, a km még lehet, hogy hihető is. Viszont a felszereltsége nem a legjobb, még napfénytető sincs, azok a kis felnik pedig valami borzasztóak basszus. Azokat ha lecseréled pofás kis autó lehet belőle. Ezek meg max jók lesznek télinek. De sztem a legjobb eladni őket a fenébe. Ez alá minimum 16-os felni kéne, de a legfontosabb, hogy más kinézetű, mert ez elég gyászos..


Benzines amúgy tökéletes, a dízelben sok nagyon a km mindig. Meg a benzines egyszerűbb, megbízhatóbb és a hangja is jobb.


De ennek akkor is sokallom az árát. Legalább napfénytető lenne. A kerámia fék pedig baromság, biztos, hogy nem az, mivel miért lenne. 5-600 lóerős szörnyetegekre szokás olyat tenni. De tényleg nagyon szép állapotban van. Nézd meg, vidd szervizbe, hogy nézzék át, meg, hogy a km vajon tényleg ennyi. Azért azt is meglehet állapítani. Ha hihető meg minden akkor egy 100-ast alkudj az árából aztán vedd. Végül is ezeknek az autóknak a 95%-a úgy néz ki, mint egy rakás szar. Szép állapotút nem is tudom mikor láttam utoljára.

2014. ápr. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
köszi az eddigieket..Őő ezt csak példaként linkeltem be.! :)
2014. ápr. 14. 19:23
 4/24 anonim ***** válasza:
83%
Pedig amúgy teljesen jó. Amennyiben mindenképp BMW-t akarsz. Más márkából sokkal jobbat kaphatnál ennyi pénzből.
2014. ápr. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
például? :)
2014. ápr. 14. 19:30
 6/24 anonim ***** válasza:
34%
nincs például. ez a legmenőbb gép.
2014. ápr. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

hahaha..:D

nem mondtam hogy ilyent veszek..csak érdeklődtem..:)

2014. ápr. 14. 19:57
 8/24 anonim ***** válasza:
91%

Hehe, hihető az a 130k km.... ja persze.


Ha jó az állapota, akkor tök mindegy mennyire van tekerve az óra. A-ból B-be közlekedni tökéletesen elég, egy ilyen 118 lovas masina.

2014. ápr. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
57%

Biztos ilyet akarsz? kb. percenként szembe jön egy az úton, bármerre mész. Szánalom az a sok M kezdetű rendszámos használtan behozott BMW, többnyire 320dezsők, minimum félmillió km-el a hátuk mögött, némelyik már közel van az egymillióhoz, persze az óra a megnyugtató 300 ezret mutatja. Ezeket már németben sem Jürgen használta, hanem 3. tulajdonosként valamelyik Török. Csak az utcánkban 2 ilyen is parkol.

Vegyél egy Volvo S60-at. A legkevesebb ebből a márkából fut az utakon és a legkevésbé lopják, azaz szinte egyáltalán nem.

2014. ápr. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
2.0-ás benzin motorral nem esznek sokat az s60-as Volvo-k? :)
2014. ápr. 14. 20:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!