Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 24 évesként milyen ha veszek...

24 évesként milyen ha veszek egy 2011-es Volvo S40-et? Nem túl öreges?

Figyelt kérdés

Az első komolyabb autóm, előtte régi Swiftem volt. Megbízható autót akarok, nekem tetszik a Volvo.


Fehér színű, sportcsomagos, alufelnivel.


Ismerőseim nagypapa autónak mondják, eléggé elbizonytalanodtam. A Swifttel mindig letoltak az útról indokolatlanul (ha 50-nél 56-tal mentem, csakazértis megelőztek 70-el hogy utána beálljon elém 50-re), szerintük a Volvoval is ez lesz mert egy kalapos idős bácsit gondol majd mindenki a sofőrnek.


BMW, Audi, VW nem játszik, nem akarok olyat venni, meg Hondát és Toyotát sem. A Seatok tetszenek még de az a VW alja.


Mit gondoltok?



2014. ápr. 15. 13:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
57%
A Volvo nem nagypapás, inkább megfontolt emberekre jellemző, nem szokták letolni az útról.
2014. ápr. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
57%
Egy 145 lovas három éves autó hogy lenne öreges már? :D
2014. ápr. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
21%
Nagypapa autó, öreg kalapos tatyiknak való.
2014. ápr. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
57%
Az S40-es szép,modern és jó kocsi.Premium katergória.Ugyhogy a barátaid ha meglátnak illetve beleülnek nem lemondani hanem irigykedni fognak.
2014. ápr. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 szelepke ***** válasza:
32%

"régi Swiftem volt,megbízható autót akarok"

-Ez úgy hangzott,mintha a régi Swift valami Rover-minőségű hulladék lenne...:-)

Volvokban Én is jórészt csak papákat látok,meg Havas Henriket XD

Biztos nem leszel vele szervízlakó,mert fiatal a kocsi.

Viszont ha neked egyetlen Toyota,-ill.Honda sem tetszik,akkor tényleg gyorsan öregszel.

2014. ápr. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
37%
Azt nem tudom, hogy öreges-e, de az biztos, hogy az S40-V50 csak egy túlárazott Ford Focus, kicsit más lemezekkel.
2014. ápr. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
55%
"Ismerőseim nagypapa autónak mondják, eléggé elbizonytalanodtam." azért arra kíváncsi lennék hogy nekik milyen kocsijuk van, s40 dögös autó nem jársz vele rosszul
2014. ápr. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
5%

BMW fiatalos

Volvo vén papó autóó

2014. ápr. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
De. Újat vegyél az nem lesz az....
2014. ápr. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
24%

Amúgy nem azért elzőznek meg mert lassú vagy hanem nem vagy magabiztos, ha azt látják hogy kihúzod szélre, intenzíven gyorsítasz, kicsit megnyikkantod a gumit (férfiasan fordulsz k ieléjük) akkor lehet furán fog hangzani de elismernek, hogy hibáa ksi kocsi, ez az ember letett valamit az asztalra, eszükbe jut hogy ők is így kezdték fiatal korukban, és megadják a tiszteletet, ezt tapasztalatból mondom.

de ha tutyi mutyi vagy, szélre húzódól nem húzod rá záróvonalra, látják hogy megszeppensz akkor eltaposnak

2014. ápr. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!