Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Reggel 9-10 fele megittam egy...

Reggel 9-10 fele megittam egy sört, mindjárt 6 óra van, aludtam már 4 órát is,20 éves vagyok,80 kiló, beülhetek a volán mögé vagy sem?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 25. 17:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Beülhetsz nyugodtan ha átlag sör volt(5% körüli).
2014. ápr. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
4.2 % volt, csak az a baj, hogy ilyeneket olvasgattam, hogy 12 óra meg mit tudom én...:D
2014. ápr. 25. 17:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem beülhetsz. Szerintem 12 óra sok, annál biztos hamarabb kimegy a szervezetből. Vannak pl. olyan kamionsofőrök, akik mindig, mikor megállnak pihenőre (azt hiszen 9 óra a pihenőjük), megisznak egy sört, aztán 9 óra múlva mennek tovább. Szóval szerintem 12 óra biztos nem kell.
2014. ápr. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1. vagyok

azért is írtam átlag sört, mert kb. 3 óra alatt ürül ki a szervezetedből.

Ha már a kamionosok, nyáron voltam egy barátommal egy 2 hetes(17 napos) "turnén". A lefekvés előtti 1-2 sör szinte mindig megvolt, a hétvégi 45-ös pihenőkről ne is beszéljünk, ott többet fogyasztottunk mint a kamion:) Meg összejött egy kissebb társaság, aztán előkerültek a whiskyk, főleg mikor megtudták hogy születésnapomra kaptam az utat, pont egy hétvégi pihenőre esett.

2014. ápr. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!