Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Rejtett hibával adtak el...

Rejtett hibával adtak el nekem egy autót mi a teendő?

Figyelt kérdés
Ami 48 belül ki is derült.Az eladó nem akarja vissza fizetni a pénzt,ilyenkor hogyan tovább?Milyen lehetőségeim vannak?!
2014. ápr. 26. 08:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi volt az?
2014. ápr. 26. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Szerintem semmi. Alá írtad az adásvételit ügye?
2014. ápr. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
motor kopog,az adásvételi még nem érvényes mert aki eladta nem az ő neén volt az autó,a tulaj pedig még nem írta alá.
2014. ápr. 26. 08:27
 4/9 A kérdező kommentje:
de én így nem is iratom át,csak hogy kapom vissza a pénzem?!
2014. ápr. 26. 08:28
 5/9 anonim ***** válasza:
Az mióta rejtett hiba?
2014. ápr. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Beviz Elek ***** válasza:
Vásárlásnál ugyanúgy kopogott, csak nem tudtad mennyibe kerül. Ez nemaz eladó gondja
2014. ápr. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha a tulaj nem írta alá, akkor nem a tiéd az autó. Az, hogy így pénzt adtál érte az a saját hülyeséged. Aki eladta neked, az viszont nem adhatta volna el. Őt be tudod perelni érte, de pénzt nem valószínű, hogy látni fogsz tőle. Ja és mint írtam, természetesen autód sincs.
2014. ápr. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy a motor kopog nem rejtett hiba!


Az meg a saját gondod, hogy átadtál valakinek pénzt úgy, hogy nincs egy érvényes adás-vételi szerződésed...

2014. ápr. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szívás. Így se adásvételid (tehát hivatalosan autód sincs), se pénzed. A kopogó motort, pedig már akkor is hallhattad, amikor megvetted.

Most futhatsz a pénzed után.

2014. ápr. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!