Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért viselnek a magyar...

Miért viselnek a magyar rocker chopperesek annyi hungarista jelképet?

Figyelt kérdés
És ha valaki rocker és hungarista egyben, de nem nemzeti rocker, akkor ő rasszista?

2014. ápr. 28. 19:55
 1/9 anonim ***** válasza:

Tessék? Ezt a rocker, hungarista, rasszista maszlagot el kell felejteni.


Aki büszke a hazájára, az büszke a hazájára és kész. Ott van az ország címerében az Árpád-sávos rész, na nehogy már ne viselhessen az ember Árpád-sávos vagy arra hasonlító bármit, mert valaki azt mondja hogy az rasszista dolog. Az az ember, aki ilyet mond, az utál Minket, Magyarokat. És emiatt mi is utálhatjuk.


Ráadásul mindenki azt utál, akit akar. Persze amíg nem tesz bennük kárt vagy ilyesmire nem szólít fel, mert azok már büntetőjogi dolgok.


Ennyi, nem kell hülyeségekkel foglalkozni.

2014. ápr. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Egyre viccesebbek ezek a kérdések :D

Véletlenül nem egy sötétebb bőrű borsodi vagy?


Vagy mi bajod van a chopperesekkel?

2014. ápr. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Magyar rocker vagyok, de utálom a rasszistákat!
2014. ápr. 28. 20:41
 4/9 anonim ***** válasza:
És hány éves rasszistákat utáló magyar rocker vagy? 15?
2014. ápr. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Picit fogalom zavarban van a kérdező, a hungarizmus nem feltétlen egyenlő a rasszizmussal és a nemzeti szimbólumok használata sem jelent hungarizmust. Az baj, hogy ma Magyarországon nem igazán lehetsz MAGYAR ( vallástól, bőrszíntől, akár nemzetiségi hovatartozástól, politikai nézettől, nemi identitástól függetlentül). Vagy náci vagy - vagy valami nemzetellenes nem igaz magyar - más opció kizárva -> ez azért gáz, valljuk be.

A motorozás, mint olyan nem igazán értem miért jelenti egyes embereknek bármilyen politikai hovatartozást. A kérdésedre válaszolva, ismerősi körömben van olyan "csopperos" aki pék, van egy orvos, sőt egy biológus is. Nem igazán jellemző rájuk az általad felvázolt kép, de most hirtelen a bővebb ismerősi körömben sincs olyan figura. A motorozás egy hobbi ( van aki szerint életforma ) de nem igazán kellene szerintem belekeverni a politikát. Érezd jól magad, gurulj a barátokkal..kb ennyi részemről. Egyébként mások is így gondolkodnak - legalábbis a nagy többség - szerintem és nem csak a magyarok. Imhol egy példa:

Néhány évvel ezelőtt Kassán találkoztunk pár motorossal - szlovákok és csehek voltak. Teljesen normális csókák voltak, bár magyarul nem nagyon beszéltek és én is csak sört tudok kérni szlovákul, de angolul folyékonyan nyomták a szöveget. Na szóval Rozsnyóig együtt gurultunk és megálltunk a főtértől nem messze fagyizni. A sok motor között egy szlovák járókelő kiszúrta a magyar rendszámos motorokat és valamit elkezdett vartyogni. A "magyarszki" meg hasonló szavakat felfogtam, meg azt ahogy a szlovák és cseh srácok feje vörösödött, aztán odáig fajult a dolog, hogy a cseh vitéz és a szlovák bajnok felváltva ordította le a derék szlovák állampolgárt és ŐK (!) kértek elnézést tőlem, hogy ilyen inzultus ért engem Szlovákiában . ( Valami olyasmit mondott a derék állampolgár, hogy a magyarok menjenek Magyarországra fagyit zabálni ) viszont 2 órával azelőtt megismert szlovák-cseh barátaim felváltva ordították le a fejét - és végül elkullogott. Tanulság: hülyék mindenhol vannak, a többség viszont még mindig normális ami biztató dolog ( persz nem csak a motoroskról beszélek ).

2014. ápr. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Bocs, de én imádom a rockzenét és a motorokat, csak nem értem, hogy miért a vaskereszt a motorosok jelképe, mert semmit nem írnak róla a neten.
2014. ápr. 28. 22:11
 7/9 anonim ***** válasza:
Már bocs, de a vaskereszt eredetileg a porosz királyság jelképe volt, semmi de semmi köze a hungarizmushoz elsőkörben és chopperekhez sem :). Az, hogy ha valaki vaskeresztet rajzol a motorjára lelke rajta, ezzel az erővel azt is mondhatnám, hogy a koponya is a chopperesek jelképe...de ezek csak külsőségek.
2014. ápr. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én csak arra vagyok kívánci már hetek óta, hogy átlagosan a chopperes emberek rasszisták?
2014. ápr. 29. 05:21
 9/9 anonim válasza:

Nem rasszisták. A vaskereszt már régóta a motorosok egyik úgymond jelképe. Nincs mit csodálkozni ezen, ez van és kész.

Aki pedig valóban hungarista az nem rasszista. De attól még szeretheti a rockot.

Amúgy meg már elnézést, de fogalmad sincs mi az a hungarizmus. Ne sértődj meg, ez látszik. Ne az átlagemberek és a média által beléd tuszkolt hülyeségeket hidd el, olvass utána mondjuk valamelyik Gede Testvérek kiadós könyvból.

2014. máj. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!