Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Presztízsben szerintetek egy...

Presztízsben szerintetek egy BMW 320xd sedan vagy Egy Audi A4 Avant quattro erősebb?

Figyelt kérdés
Mindkettő ledes nappali menetfényes, bőrbelsős, automataváltós, gyakorlatilag fullextrás lenne. És mindkettő feketében, B oszloptól hátrafele sötétítve. Mindkettő max 1-1,5 éves 20-30. 000-et futott autó és árban sincs lényeges különbség. Nem igazán tudok dönteni

2014. ápr. 29. 12:16
1 2 3 4 5
 11/48 A kérdező kommentje:

Üdv Mélygarázsos!

Tetszik a bmw is, de én is így gondolom, hogy komolyabb megejelenése van egy A4 avantnak. Egyébként most is A4-em van (2009-es), és gyakorlatilag 5 év alatt semmi gond nem volt vele.

Meg azért a BMW-t mint márkát eléggé lehúzták az elmúlt 8-10 évben az általad említett kis utcai versenyzők, nem beszélve a rétinégerekről a 10-12 éves 3-as meg 5-öseikben.

2014. ápr. 29. 14:27
 12/48 anonim ***** válasza:
2 közül szerintem egyszerű a döntés, ha fiatalabb vagy/menőbb autót akarsz, akkor bmw, ha viszont családi autó kell akkor a4 kombi.
2014. ápr. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
54%

ha a megjelenésre akarsz menni, akkor bmw.

de mostanában elég sok rossz visszajelzés van főleg a 3as szériával kapcsolatban.

az A4 kicsit visszafogottabb, elegánsabb.

akinek van ilyen kocsija a környékünkön , nem panaszkodnak rá.

2014. ápr. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim válasza:
54%

Hát pedig traktor hangja van a v8-as tdi-nek is, meg a v12-nek is. Dízel az dízel.


Összehasonlíthatatlan egy benzines v6-tal vagy v8-cal.

Csak a németek meg a magyarok vannak ennyire beleb*zulva a dízelbe, máshol még tudják, hogy mi az igazi presztízs.


Ha meg nem számít a fogyasztás, akkor vedd a bmw-t 335i-vel. Selymes járású motor, és csodaszép hang, valamint erő is van benne.


Ja és én már vezettem 3.0 v6-os tdi-t is. Traktor és jobban megy a benzines nála valamint nem fogy el az ereje 2 sec után.

2014. ápr. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
27%
a sedan mindenképp, de miért akarod megalázni magad egy kétezres motorral?
2014. ápr. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:

A BMW nevet tényleg lelakták itthon a cigányok, meg a lakótelepi hüly*gyerekek a szakadt rozsdás bádogdobozukkal. A kocsikkal is rengeteg apró de annál idegesítőbb és drágább probléma van. Autóelektronikás ismerősömmel beszélgettem, ő mondta, hogy pár éves példányokat hoznak be hozzá rendszeresen, mert 5-6 visszajelző ég a műszerfalon.. Túl vannak bonyolítva már ezek az autók..

Aztán ott van a 35D motorok rejtélyes vezérműlánc(!) szakadása.

[link]

https://www.youtube.com/watch?v=1c7FzXygCG0


BMW-re én nem nézek fel, az Audi már lekörözte mind minőségben, mind megbízhatóságban.

2014. ápr. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:

Ha öt éves lenne az Audi akkor is azt választanám mert bmw-t túlnyomó többségben csak a szánalmas rácsing tunyingos bolyrészörök veszik + a bűnöző kaffer "brazilok".

Manapság több 3as bmw van az utakon mint Opel Astra, mondjuk azt hozzá kell tenni, hogy ezek 15-20 éves külföldi roncstelepről behozott vödör csavarok.

Amúgy a márkával semmi bajom de a tulajdonosok miatt sose vennék.

2014. ápr. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 A kérdező kommentje:

14-es: Ennyire értetlen nem lehetsz. A kérdés szempontjából lényegtelen, hogy benzines vagy dízel az autó. Lehetne ugynaz a kérdés, csak mindkettőnél 3000-es benzines.

Vagy csak az fáj, hogy valaki megengedheti magának hogy 11-12 millióért vegyen autót?

Tudod mit, majd ha neked lesz 10-en plusz milliód autóra, akkor olyat veszel, amilyet akarsz. Ja és irány sürgősen a fülészet!

2014. ápr. 29. 19:08
 19/48 anonim ***** válasza:
58%

Nekem nem jelent különösebben nagy presztízst egyik sem. Könyörgöm, ezek csak hétköznapi autók. Egy csomó pár éves Audi és BMW jön szembe az utakon nap mint nap. Ráadásul csak 3-as bömös és A4-es karikás. Mitől presztízs ez?


Ne kocsival akarj kitűnni a tömegből.

2014. ápr. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 A kérdező kommentje:
16-os: Hogy minőségben, megbízhatóságban, anyaghasználatban már lekörözte az Audi a BMW-t, az egyértelmű. De szerintem már presztízsben is.
2014. ápr. 29. 19:51
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!