Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy út közepén álló átlagos...

Egy út közepén álló átlagos autót arrébb tudna vinni 5-6 ember?

Figyelt kérdés
Gondolom csak úgy "táncoltatva" hogy először az elejét majd a hátulját..

2014. máj. 3. 23:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Mit nevezel ma atlagosnak? Varosi tereojarot biztos nem, trabantot anno lehetett :-), az se mindegy kik emelnenek. Sulyemelok elonyben.

Nezd meg adott auto hany kg, egy felnott jo eroben levo ferfi min. 30 kg-ot fel tud emelni, de altalaban (ha csak azt nezed folkapod a baratnodet, aki 60 kg vagy tobb) tobbet, akkor kiderul van-e ra esely.

2014. máj. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
mondjuk egy opel astra h
2014. máj. 3. 23:55
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
igen.miota kondizom arrébb tettem egy lada hátulját.mertnem tudtam ki tolatni tőle.
2014. máj. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
83%

Attól füg milyen ember mert ha az 5-6 ember irodista kukacokból áll akkor nehézkesen viszont ha az 5-6 ember a hegyen dolgoznak termelik,pakolják a rönköket nekik ez könnyebben fog menni.Mert hozzá vannak szokva a kemény fizikai munkához.

Gyúrós emberekben nem feltétlenül van erő attól hogy felfújják magukat még erősek nem lesznek.

2014. máj. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Táncoltatva szerintem 6-6 ember simán meg tudna mozdítani szinte bármilyen kocsit, a SUV-ok már kényesebb kérdés, de a sima kocsikat 1-1,5 tonna közt így egyszer egyik egyszer másik végét emelgetve szerintem odébb lehet taszigálni.
2014. máj. 4. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
90%

Mi 3-an odébb raktunk egy kocsit. Bár mind a hárman edzünk, meg fizikai munkát végzünk.


Láttam az egyik válaszolónál.. olyan hogy felfújt izom nincs.. főleg erőtlen.. csak akkor ha synthol de az meg aránytalan nagyon szóval..

2014. máj. 4. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

H Astra szárazon 1265 kiló az 1.6-os motorral.

Legyen 1300 kg, ez 216 kg fejenként. És nincs rajta túl jó fogás, főleg nem mind a 6 embernek.


Szóval táncoltatva el lehet mozdítani, emelni és arrébb tenni bajosabb.

2014. máj. 4. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Megemelni nem tudnák de 6 ember táncoltatva röhögve odébb rángatja az útból.
2014. máj. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Igen, de úgy hogy egyszer mindenki csak a hátulját, utána meg mindenki csak az elejét (ez lesz a nehéz) emelné. De biztos hogy megtudjátok csinálni.
2014. máj. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

6-os, van olyan, hogy felfújt izom.

Menj be egy konditerembe, és kérd meg akármelyik nagyon izmos, szteriodokon és fehérjeporokon élő testépítőt, hogy csináljon meg egy egylábas guggolást. 10-ből 8 nem fogja tudni megcsinálni.

Míg egy látszatra nem annyira izmos műkorcsolyázó pl minden kűrjében csinál 5-6 ilyet. Meg gyakorlás közben el lehet képzelni, hányat.


Akkor ki is az erős? Aki a saját tömegét sem bírja el? :)

2014. máj. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!