Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót ajánlanátok?...

Milyen autót ajánlanátok? Részletek lent

Figyelt kérdés
Maximum 700.000Ft-ig keresek, inkább fiatalosabb, sportosabb tipust, 90-100LE környékén néznék. És ha valakinek van ötlete, leirná hogy mért azt ajánlja? (Személyes tapasztalat, alkatrész forgalom, megbizhatóság, fogyasztás, ilyenek)

2014. máj. 10. 19:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
38%

[link]

ez csak egy példa, tehát én egy g astrát mondanék


[link]

2014. máj. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
61%

Jah G astra.Az van nekünk is. 1.4 90 ló.

Az ülés hosszú távon rossz és alig van oldaltartás, a légkondi nagyon visszafogja a motort,fogyasztás 8-10 liter.

A kötelező dolgokon kívül egy hűtő illetve egy szervószivattyú csere volt a 12 év alatt.

A motor pörgős és jó hangja van, 2500-tól húz rendesen.

A vége 200 körül van ami elég is szerintem.

Az alkatrészek viszonylag olcsók, mivel népautó.

2014. máj. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Igen, arra én is gondoltam. Vagy a B Vectrára.

Audi A3-hoz mit szóltok?

2014. máj. 10. 21:10
 4/19 A kérdező kommentje:
Ja és persze köszönöm a válaszokat! :)
2014. máj. 10. 21:10
 5/19 anonim ***** válasza:
78%

Ha A3-ast akarsz akkor nagyon meg kell nézni.

De abból is van használható ennyiért.

A B vectra nagyobb mint a G astra és jobban rohad.

2014. máj. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Azt látom hogy nagyobb, de mért rohad jobban?

Egyébként igen, először meglepődtem hogy A3 már van ilyen árkategóriában, de használt autót csak akkor hozok el, ha legalább kipróbálhatom (a mellett hogy minden centiméterét szemügyre veszem).

2014. máj. 10. 21:36
 7/19 anonim ***** válasza:
82%

Audi az prémium márka, felejtős. Amiket ezekből 1 millió alatt meg lehet venni, azok se nem fiatalok, se nem fiatalosak. Helyette inkább problémahalmaz roncsok.

A többi autómárka sportos kiadásaira is igazak az előbb említettek, mert azok is drágák.

Ezért a pénzért talán a Focus adja a legjobb vezetési élményt. De jó a G Astra is. Vagy ha van ennyiért, akkor Golf IV.

2014. máj. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
34%

Nemtudom miért talán konstrukciós hiba, de idáig minden b vectra amit láttam rohadt pár helyen.

Audi A3 majdnem ugyan az mint a Golf IV.

Motor,váltó stb.

Szóval Audi A3 1.6 16v kézi váltóval nagyon is jó.

2014. máj. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
82%
Az A3 ugyanaz, mint a Golf IV, oké, csak az A3 prémium árban van. Drága. A Golf IV ára meg korrekt, abban a 7-800 e forintos sávban van választék bőven. A Golf IV valahogy még mindig időszerű forma, külsőre inkább egy fiatalos autó, az A3 sokkal ósdibbnak néz ki. A Golf IV-el jobban elfogadnak, az A3-ban ülve azt gondolják rólad, hogy sznob fax.
2014. máj. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Jogosak az érvek-ellenérvek, viszont én azzal nem értek egyet hogy az A3 ósdi lenne amit sznobok vezetnek. Egyébként a Golf IV is egy jó ötlet, tetszik is, de azért megjelenésre személy szerint nem mondanám fiatalosabbnak, sportosabbnak az A3-nál. Egyszerű szögletes formák, GOLF III első lámpái... de egyébként ezt az autót is számitásba vettem. A Focusra viszont nem gondoltam, majd jobban utánanézek annak is.

Visszatérve az A3-ra. Tényleg nem egy fiatal széria, viszont nem zárnám ki azért, mert prémium márka lenne. Az hogy megéri-e már az adott konkrét autótól függ ami a hirdetésben szerepel. Egy 98-99-es A3-asért, ami sokat futott, viszont jó állapotban van, nem kérhetnek el 1 milliót.

Viszont továbbra is hasznosak ezek a válaszok, nem holnap akarom megvenni a kiválasztott autót, és minden ilyen információ jól jön, szóval köszönöm!

2014. máj. 10. 22:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!