Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az oktatómat le szeretném...

Az oktatómat le szeretném váltani, mert egy bunkó paraszt. Ilyenkor mondhatom egy másik oktatónak, hogy le szeretném váltani a jelenlegi oktatómat?

Figyelt kérdés
Vagy az iskolavezetővel kell beszélnem? És mennyi időt kell várnom, hogy az új oktatómmal vezethessek?
2014. máj. 12. 10:07
 1/10 kata kata ***** válasza:
100%
Szerintem jogodban áll váltani.A vezetővel beszéljétek meg.
2014. máj. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az iskolával kell beszélned erről.
2014. máj. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell megindokolnod, szerintem. De ha mégis nagyon faggatnak, akkor elmondhatod hogy nem vagy elégedett az okatató szolgáltatásával. Te vagy a fizető fél, ők (autósiskola) szolgáltatást nyújtanak neked, nem szívességet tesznek.
2014. máj. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

# 3: Az a vizsgabiztos. Hallottam róla, hogy van akit szándékosan buktatnak(akkor is ha nem hibázik), csak azért hogy ismét fizetni kelljen. (És ez nem csak egy kifogás a tanuló részéről, hanem tényleg így van)


Ma meg is kérdezem az iskolavezetőt. Köszönöm a válaszokat!

2014. máj. 12. 10:41
 5/10 anonim ***** válasza:
91%

"haveromat pl a semmiért buktatta meg többször is"


1. Az oktató nem tud megbuktatni, azt a vizsgabiztos teszi.

2. Persze mindig mindenki tökéletesen vezet, csak az a rohadt vizsgabiztos, az... ja...


Ne menj más oktatóhoz, az iskola titkárjával beszélj. Mondod, hogy új tanárt akarsz, mert a jelenlegi, Gipsz Béla egy elviselhetetlen alak.

Nyugodtan sározd be, így lesz nála is visszhangja. Iskolának sem célja, hogy ilyen alakokat foglalkoztasson.

2014. máj. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

"Az a vizsgabiztos. Hallottam róla, hogy van akit szándékosan buktatnak(akkor is ha nem hibázik), csak azért hogy ismét fizetni kelljen. (És ez nem csak egy kifogás a tanuló részéről, hanem tényleg így van) "


Tévedsz, az esetek 99,999%-ban a tanuló kifogása. A tanárok rendszerint nem is ismerik a vizsgabiztost. Arról meg, hogy melyik tanulónál melyik vizsgabiztos lesz egyáltalán nem is tudhatják, mert azt aznap reggel találják ki a hivatalban.

2014. máj. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

:D


Mondjuk abban is lehet valami, hogy a tanuló kifogása, de szerintem nem minden esetben...

Na mind1, remélem a következő oktatóm jófej lesz.:)

2014. máj. 12. 11:24
 8/10 anonim ***** válasza:

Ja olasz :D Salgótarjánból?

Azt cáfolnám, hogy az oktatók általában nem ismerik a vbket. Elég sok oktató és vizsgabiztos ismeri egymást. Az én vizsgámat pl végigbeszélgették, nem is nagyon figyelt a vizsgabiztos a vezetésemre. A végén behúzta hibának, hogy nem figyelem a tükröket, hogy mégse legyen hibátlan a vezetésem, utána közölte velem, hogy sikeres a vizsga :D Szóval ismerik egymást, a tanuló csak egyszer találokzik velük, de az oktatók mindig ugyan ott vizsgáztatnak és nem küldenek minden nap másik vizsgabiztost, így kialakul az ismeretség.

2014. máj. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2014. máj. 13. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2014. máj. 13. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!