Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nem húz a robogóm rc50z?

Miért nem húz a robogóm rc50z?

Figyelt kérdés
Elmentem a boltba és egyszer csak nem kezdet húzni, hiába húztam teljesen a gázt 10-15-el ment.. aztán vissza engedtem teljesen a gáz újra húztam és ment! Elmentem vele másik utcába ismerősömhöz ott leállítottam egy két pillanatra még beszélgettünk aztán beindítottam jöttem haza és megint nem húzott azóta nem húz és nemtudom miért.. gondoltam a karbi koszos lett de megnéztem és sajnos nem alapjárat van erő nincs
2014. máj. 22. 07:56
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem ez vmi hajtás probléma lehet nézd át a variátort meg a kuplungot nincs-e vmi elszállva
2014. máj. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hmm megnéztem a kuplungot és amin fekszik a kuplung, az a tengely nagyon mozog.. az baj lehet ?? megpróbáltam azt hogy ne mozogjon annyira valamivel jobb lett nem mozog de már full gázzal alig van alapjárat.. :/
2014. máj. 22. 20:48
 3/3 A kérdező kommentje:
a hiba rossz membrán!
2014. jún. 4. 00:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!