Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » OPEL VECTA A! Miért nem indul?

Paganini212 kérdése:

OPEL VECTA A! Miért nem indul?

Figyelt kérdés
Van egy Opel Vectra a-m, aza bajom vele hogy nem akar indulni a motort megpörgeti, de nem indul , ha beis indul nagyon nehezen gáz pumpálással!! Ha a járó motort leállitom é utána egyből indítom egyből beindul, de ha csak fél óra múlva inditom akkor megint csinálja!! Vettem hozzá gyujtó kábelt, mert szét volt!!! Hát egynapig tökéletesen beindult másnapra ugyanazt a hibát észlelem!!! Segitsetek köszi!!!
2014. máj. 26. 12:44
 1/4 Tubarózsa ***** válasza:

Aksi, generátor, egyéb kábelek stb?

Igérem megkérdem du a férjemet, h mi lehet.

Nekem is A Vectrám van, de ő jobban ért a kocsihoz.

Amikor hasonlo baja volt a kocsimnak (ill menetközbe rángatott) akk a gyújtás fedél (v mi) lett cserélve azota oke, de volt h a generátor adta meg magát.....

addig irj h még h mivan pontosan, mit csinál mit nem. Inditás gátlo van? Engem az is szokott szivatni,,....

de mindenképp irok, ugy du 17fele!

Am milyen évjárat?

2014. máj. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nézzél szét az AC körül,lehet hogy csak elejti a benzint.
2014. máj. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Tubarózsa ***** válasza:
*gyujtás eloszto fedél... ? (Privit is irhatsz)
2014. máj. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát lehet az aksim is gyenge mert mutatja a müszer falon,de megpörgeti a motort azért nem hiszem hogy az lehet a probléma. Gondolkodtam az ac pumpán mert benzin-gázos a kocsim, és benzinnel tudom csak inditani, de benzinnel nem tudok vele menni mert akadozik. Hogy tudnám ezt megállapitani hogy rossz az ac pumpám? csak szerelő tudja ezt megnézni? Meg a generátort is megnézném. KÖszöünöm hogy segitetek!
2014. máj. 27. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!