Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan tudom csökkenteni a...

Hogyan tudom csökkenteni a keeway hurricane 50 2t robogóm fogyasztását?

Figyelt kérdés
4-4.5 l fogyasztása van.Állítólag pedig gyári fúvóka van benne.Mi lehet az oka h ennyit eszik?

2014. máj. 27. 19:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Az az oka hogy rettenetesen sokat pörög, de így van csak elfogadható menetteljesítménye. A variátoron lehet módosítani, én nem tudom pontosan hogyan, majd jönnek robi szakértők, hogy ne pörögjön annyit viszont akkor rosszabbul fog gyorsulni. Másik meg hogy elvett gázzal nem lehet hosszabban kigurítani mert ahogy lassul, a variátor úgy húzza rá az áttételt így jobban fogja a motor a robit és ki sem lehet kuplungolni.
2014. máj. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 kata kata ***** válasza:
Leghatékonyabban a jobb kezeddel tudod csökkenteni a fogyasztását. Máskülönben nem sok az a 4-4.5 liter egy kétüteműnek főleg ha karburátoros.Ha elveszed tőle a megfelelő üza.mennyiséget károsodik a motor.
2014. máj. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ne húzd neki. Ennyi. Egy 50-es 2t 3l-nél nem eszik többet, ha nem kínzod.


2. válaszoló: mi az, hogy nem sok a 4l? Hogy érted, hogy árt a motornak? Kérlek ezt magyarázd meg.

2014. máj. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hy!

A súbertűt akaszd lejjebb!

Én 250-es gépen litereket nyertem(bejáratási időre feljebb teszik hogy több anyagot kapjon,hogy meglegyen a kenése)

Kipufogó gyári?henger gyári?Valami tunning van rajta?Mert ha igen akkor nem kell csodálkozni ezen a fogyasztáson.Nekem bws-em ment elég sokat,de volt mikor 8 litert is megevett (baja volt) :)

Esetleg mégy egy kis apróság:Tiszta kipufogó,tiszta légszűrő ez is befolyásolhajta a fogyasztást!

2014. máj. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 kata kata ***** válasza:
#3 Sokadik Japán,Olasz 50cca, 2T karbis,gyári motor után,és a jelenlegi Olasz motorjaim fogyasztásai alapján amik 4-7 litert is meg esznek városban(BP).Gyári cuccokkal nem száguldozva.A nem megfelelő kenőanyag,üzemanyag,a kevesebb vagy több üzemanyag károsítja a motort.Én esetemben kisebb fúvókával,visszaállított subertűvel.Egy elégett gyertya és egy átégett dugó lett a vége,eredménye.
2014. máj. 28. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

kata kata!

Ezt neked okozhatta a szegény keverék is! Ha a súbertűt lejjebb teheted,attól csak max nem megy végre többet a robogó,meg kevesebbet is fogyaszt,de ha nincs beállítva jól a benzin-levegő keveréked,az okozhat ilyen gyertyás trükköt ami neked volt :) Amúgy gyári robogók nem fogyasztanak sokat(fojtással).Ha kiveszed a folytásokat akkor jobban is megy és ha jobban mész vele akkor 4-5 literes fogyasztás is elérhető vele ami elég nevetséges,mert egy 500-as Kawát ha nem hajtasz csak remegve ,az is tudja ezt a fogyasztást! 250-es meg 125-ös 4t gépek is sokkal kevesebbet esznek(jó okés tudom 4t) :)

2014. máj. 28. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszokat. A bosszantó ebbe az egészbe h van egy 2000 peugeottom disel és annak ennyi a fogyasztása.Azért vettem a robogót h ennek csak kevesebb ide oda ugrálni jó az is. Tévedtem.
2014. jún. 1. 17:03
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem tévedtél, tényleg jobb a robogó elugrani ide-oda, még ha ugyanannyit fogyaszt is mint az autó. Az autó rühelli a rövid utakat és kell neki parkolóhely. Robesszal mehetsz buszsávon meg autósorok között, tehát időt spórolsz, és mivel az idő pénz, pénzt spórolsz.
2014. jún. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem tévedtél,mert a robogóba a karbantartás sokkal kevesebbe kerül ,mint egy kocsin a vezérléscsere,féltengelyek cseréje meg hasonlók.

Szóval addig sem a kocsi kopik míg a robeszt használod.

Amúgy képesek a 2,5-3 literes fogyasztásra de akkor 60-nál nem mész többet,meg nem is lesz egy izom gép.A lényeg hogy jó fogyasztásod legyen:Mindennél törekedj a gyári állapotra!Pl gyári méretű görgők,fúvókák ,henger kipufogó,légszűrő.(a sportlégszűrőt egyenesen hülyeségnek tartom mert sok értelme nincsen)

2014. jún. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!