Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lada 1200S friss műszakival,...

Lada 1200S friss műszakival, jó állapotban, benzin-gázzal szóval elég jó állapotban megéri megvenni?

Figyelt kérdés
Megnéztem és elég jó, tök sok dolgot cseréltek rajta meg hát gázzal megy, olcsóbb valamivel mint benzinnel. És alvázvédőzve van, nem rohad.

2014. máj. 29. 16:10
 1/8 anonim ***** válasza:
már csak az árat nem mondtad hogy mennyiért vennéd
2014. máj. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100-ast (mármint ezer) megér :)
2014. máj. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Megéri,ha neked tetszik,egyszerű olcsó szekér a Lada.Gondolom nem csajozós verdát akarsz hanem egy egyszerű olcsó A-B-be kocsit,amit otthon is megszerelsz ha kell. A gáz nagyon jó dolog ,egyből nem lesz vészes a híres Lada fogyasztás.
2014. máj. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem csajozni kell. Annyi pénzem sosem lesz hogy olyat vegyek amivel lehet :)


Előny az egyszerűsége mert van a családban nyugdíjas MG-i gépszerelő oktató és a faluban is egy autószerelő aki még ilyeneken tanult.

2014. máj. 29. 16:46
 5/8 A kérdező kommentje:
120ezer ft
2014. máj. 29. 16:49
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor simán megéri,főleg hogy 2 év nyugalom van mert van rajta vizsga. A gázszett berakási ára több.
2014. máj. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

1. vagyok

akkor úgy annyiért megéri.

Viszont a gázzal többet eszik, és hiába olcsóbb, pár száz ft híján ugyan annyira jössz ki. 2107 (1500-ös) gázzal városban bő kettővel többet evett. Hidegen nem valami jó alapjárat, és teljesítménybe is rosszabb volt, pedig gázhoz volt állítva a gyújtás. Inkább benzinnel hajtottuk

2014. máj. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk 2-vel többet eszik. 10 helyett 12-őt . Az 20 % többlet . A gáz ára most 243 ft , a benziné 400ft .100 km gázból: 2916ft , benzinből 4000ft . Nemtudom de ez nálam egy bő ezer ft megtakarítás 100km -re. Nekem nagyon megérné. Most is gázos verdám van bár nem Lada de szeretem . Egy jó gázszervizes be tudja szépen lőni a beállításokat, tisztítja a reduktort ,membránt cserél stb.
2014. máj. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!