Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volvo S60/V70 mi a különbség?

Volvo S60/V70 mi a különbség?

Figyelt kérdés
Természetesen tudom, hogy az első a szedán, a másik a kombi változat, de amúgy ha a hátulját nem nézzük, különböznek még valamiben vagy tök ugyanaz a kettő? Nekem leginkább az autó orra nem stimmel, nem tudom megmondani mi lehet az eltérés de a V70-es mintha laposabb lenne. Ha csak az elejét látom is meg tudom különböztetni őket, de egyszerűen az istennek nem tudok rájönni miben másak.

2014. máj. 31. 13:11
 1/5 A kérdező kommentje:
A 2000-2009 között gyártottakra gondolok.
2014. máj. 31. 13:17
 2/5 anonim ***** válasza:
az hogy a v70 az inkább a volvo s80 kombija, tehát jóval nagyobb tágasabb mint az s60, egyébként általába a kombi meg a sedan kocsiknak csak a hátulja más, akármelyik autót nézed meg, szóval nem igazán értem a kérdést.
2014. máj. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A beltere egy az egyben ugyanaz mind a kettőnek, leszámítva csomagteret. Az S80 teljesen más, kívül belül jóval tágasabb. Ezért tettem én is fel a kérdést, mert nem találom meg az eltérést az orrukon, ami miatt még is másnak hat a kettő, akkor is ha csak azt nézem. (OK, pocsék vagyok ezekben a találd meg a "8" különbséget a két kép között játékokban). Amúgy ilyen autót készülök venni, és már halálba nézegettem őket, ezért lett egy idő után furcsa, hogy nem csak a pomposukban különböznek. Sajna még egyszer nem sikerült élőben egymás mellet látnom a kettőt, akkor addig tapiztam, nézegettem volna ameddig rá nem jövök a titokra, vagy rám nem szólnak. Az is lehet, hogy semmi eltérés nincs az orrukon, csak nekem kéne kevesebbet/többet innom.
2014. máj. 31. 13:42
 4/5 anonim ***** válasza:

az s80 az szinte a v70 méretileg

[link]

[link]

minden méretbe 1-2 centivel kisebb csak a v70, és mivel kombi ezért hátul nagyobb a fejtér.

(itt mind a 2 2007es autó, te nem tudom milyet akarsz, mert megadtál egy 10 éves intervallumot)

2014. máj. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem erre, hanem az előző generációra gondoltam. Ez valóban az S80 kombi verziója. Szóval a pontosság kedvéért.

S60 2000-2009

V70 2000-2006

A kombit hamarabb lecserélték

2014. máj. 31. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!