Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az autómat szeretném szélesíte...

Frodo007 kérdése:

Az autómat szeretném szélesíteni 2-2 cm-el, kell hozzá valami engedély, kpm vagy plusz műszaki vizsga, esetleg a forgalmiban kell feltüntetni?

Figyelt kérdés

2014. jún. 5. 06:07
 1/8 anonim ***** válasza:

Hivatalos út: szélesítési terveket elkészíted, műszaki számításokat, rajzokat mellékeled, beadod műszaki felülvizsgálatra, engedélyt megkapod (mondjuk), és egy autószerelővel (mert ugye csak ő nyúlhat az autóhoz) megcsináltatod.

Ez után lehet vizsgára vinni.

2014. jún. 5. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Olvastam olyat, hogy oldalanként lehet 5%-al növelni. Akkor mindenféle képen kell a m. rajz és a többi procedúra?
2014. jún. 5. 09:37
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha rendes munka lesz, szépen ki lesz karosszériázva, egybe lesz dolgozva a gyári karosszériával, úgy lesz lefényezve, hogy egy az egybe megegyezik a gyári fényezéssel, akkor a kutyának nem fog feltűnni 2 cm oldalanként.
2014. jún. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Erre azért ne vegyünk mérget.
2014. jún. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem 4-4 centivel van szélesítve, de nem még nem szóltak bele.

Magamnak csináltam, kisebb kasztnis tudással.

2014. jún. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egy dolog, hogy mit nem vesznek észre, miért nem szólnak, büntetnek, a másik, hogy mi a hivatalos útja.

Ha jön egy kekec akár az úton-utfélen álló, vagy egy műszaki vizsgabiztos, akkor gond van/lehet.

2014. jún. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat.
2014. jún. 5. 21:02
 8/8 anonim ***** válasza:
Két centi a régivágású sárvédőíveknél nem látszik meg ha szépen el van dolgozva...
2014. jún. 6. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!