Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek vw golf 4 1.6...

Szerintetek vw golf 4 1.6 benzin? Vagy tdi?

Figyelt kérdés

2014. jún. 5. 14:36
 1/4 anonim ***** válasza:
40%

TDI, az 1.4es meg az 1.6os VW motorok nem a motorgyartas remekei, eleg sokat fogyasztanak es ahhoz kepest nem mennek valami jol.


Ha benzin mindenkeppen akkor 1.8 vagy 2.0, de en egy sima 1.9es TDI-t javasolnek.

2014. jún. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
30%

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__574..



Szerintem attól függ mire használod, de mivel fiatal vagy(ez egyértelmű) legyen benzines, hogy lehessen állatkodni a ahverokkal vele. 1.6 8 körüli átlagnál nem fog többet enni én szerintem. :D

2014. jún. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

"1.9es TDI-t javasolnek."


Én meg pont nem. Elszállt már a sima, egyszerű TDI-motorok felett az idő. Régen, nullkilométeresen nagyon jók voltak, de azóta már az is futott félmilliót, amit pincegarázsos-vénemberes állapotúnak hirdet meg a német, olasz piac.


Lényegesen jobb, modernebb motorokkal gyártanak már napjainkban dízelautókat, nézz körül mondjuk a DTEC-ek között. Használtan csak kicsit drágább.

2014. jún. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. De szerintem a benzines-nél maradok több jót hallottam rolla
2014. jún. 5. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!