Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyit fogyaszt egy Honda...

Mennyit fogyaszt egy Honda Civic 1.6 ESI?

Figyelt kérdés

2014. jún. 5. 18:30
1 2
 1/13 anonim válasza:
Városban, ha nem nyomod neki 7-8 literből elmegy a 110 lovas a 160 lovas meg +0,5-1l.. Nekem 1.5-ös Mazda megy 7-ből..
2014. jún. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
ha nem nyomom neki 7 köröl, annyira azért nem benzinzabáló
2014. jún. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A katalógus adat 8.9l városban. Nekem eddig nem sikerült 9-10l alá vinni városban. Cserébe viszont télen-nyáron ennyit eszik. Pályázni nem szoktam, de ott lenne elvileg 7l.
2014. jún. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Pályán azért a nagy tempó és az ebből következő légellenállás miatt nem olyan alacsony a fogyasztás.


Nekem teljesen más autóm van, de alig van különbség fogyasztásban a pálya és a város között. Ha csak 100-110-zel mennék, akkor persze igen.

2014. jún. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Remélem nem eszik azért 8-9-et.Mert akkor inkább veszek egy 1.5-ös Civic-et,de az rosszabb azt állítják róla... És a chiptuning-ról igaz az hogy nagyobb teljesítményt ad és kevesebb fogyasztást?Mert az üzletek így reklámozzák.Vagy árt a motornak?
2014. jún. 6. 17:49
 6/13 anonim ***** válasza:
hát kétlem hogy több Le-vel kevesebbet fogyasztana :).. egyébként az 1.5 -ös is jó motor , keresztapámnak olyan van, már több mint 10 éve, de baja nem volt még a motornak , nekem azzal sem lenne gondom , tény hogy azért jobban megy az Esi , de hogy neked megéri-e azt neked kell tudni
2014. jún. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Tehát akkor az 1.6 ESI-t tanácsoljátok?
2014. jún. 7. 20:44
 8/13 anonim ***** válasza:
hát úgymond élményre jobb persze , de ha csak járkálsz vele nem vagy az aki nyomja neki , akkor bőven elég az 1.5-ös , azért az sem annyira lomha
2014. jún. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
#3 vagyok. Budapest-Baja-Budapest 51-esen végig, 349 Km, 17.2 litert tankoltam. Indulás előtt kattanásig tankoltam, majd amikor visszaértem, újra koppig tankoltam. Vezetési stílusról annyit, hgy szabályszerűen mentem, a jobb szakaszokon mentem max 100km/h-val, ahol rossz minőségű volt az út, max 80km/h-val. Teljesen meglepődtem, nem gondoltam, hogy nevetséges 5.5 literes fogyasztást el lehet érni... :) Hozzáteszem, hogy útközben erre nem figyeltem, tehát nem azért mentem "nagypapisan", mert spóroltam, hanem mert alapból nyugis típus vagyok, menet közben eszembe se jutott a fogyasztás, gondoltam, hogy olyan 9e ft környékén lesz majd az utazás.
2014. júl. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ahogy olvasom a chip tuningról is volt szó. Nos az én kocsimban már benne volt, amikor megvettem. Csináltam egy kapcsolót, így ki-be kapcsolható lett a módolt program. Most nemrégiben kapcsoltam be, hátha jobb lesz a fogyasztás. Azt hiszem, tényleg jobb, marad így. Teljesítményre viszont nem vettem észre változást.
2014. júl. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!