Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nagyon rizikós dt 125-t...

Nagyon rizikós dt 125-t 50-esként használni? 90%-ban erdőn használnám leginkább csak oda és vissza vezető út esetleg 1-2x ide oda elugrani lenne használva közúton?

Figyelt kérdés
Mind-e melett több itteni rendőr használ 125-150ccm-s robogót + van egy srác a városban cbr125+nyílt kipufogóval járkál odavissza többnyire nyélen 2-3 km-kről hallani és az elmúlt másfél évben még csak megsem állították pedig nem hiszem el hogy van az hülye aki elhiszi hogy az a motor 50-es..(Honda Cbr 125 RW szóval még pont hogy a nagyobb testű is.
2014. jún. 10. 17:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül az a veszélyes hogy a rendőr megállít, elég ha balesetet szenvedsz, és ehhez elég egy figyelmetlen autós. Onnan engedély nélküli vezetés, okirathamisítás, biztosítási csalás.
2014. jún. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
értem , meg igazából tudom is... csak szopás hogy alig tudok össze szedni egy motorra 250-et még mellé 150-200 elmegy papírra (jogsi,átírás, műszaki stb..) és mind-e melett szinte nem is megyek közúton , ma is voltam motorozni gps-es km óra szerint 4 km-t mentem aszfalton és 28,7-et földesen
2014. jún. 10. 17:25
 3/4 anonim ***** válasza:
38%
Ennyi belefér én még CR250el is volt hogy utcára mentem (semmi papir vagy rendszám)
2014. jún. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én 2006-ban vettem egy Honda XL-200-ast egy olyan egyedtől, aki, noha volt rendszáma, A-s jogsi híján "segédmotorként használta", és megdőlt vele. AKKOR 38.000 Ft-ra jött ki neki a csekk, és el kellett adnia a motort, hogy kifizethesse és ne vessék tömlöcbe.

Ne legyenek illúzióid, azért, mert X meg Y még nem dőlt meg, nem biztos, hogy te sem fogsz. Ki tudja, hogy ki kinek a kicsodája, és miért nem mernek hozzányúlni... de majd téged leszednek a tíz körmödről, hadd lássák a felettesek, milyen éber a helyi KMB.

2014. jún. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!