Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Körülbelül mibe kerülhet egy...

Körülbelül mibe kerülhet egy kissé leharcoltas skoda octavia 1.8T RS tipusú autót teljesen rendberakni, hogy megbízható legyen?

Figyelt kérdés
Miket kellene rajta megnézni amik nagy valószinüséggel szétmennek, ha hajtva volt?
2014. jún. 22. 20:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Legfőképp a motort, de abba nem látsz bele.
2014. jún. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És az egy roszabb esetben milyen költséget jelenthet? félmillió-egymillió? Gondolom egy turbócsere/felújítás is javasolt lenne?
2014. jún. 22. 20:29
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát ez nem igy múködik, lehet a motor rendben van, de a futómű kuka, lehet forditva. Ezt igy látatlanba nem lehet megmondani, lehet a turbónak nincs semmi baja, hülyeség csak azért rendbe rakni, hogy rendbe legyen, ugyanis amit egyszer megbontottak az már soha nem olyan, mint előtte.

De 1 milliót nem is kell és nem is szabad költeni rá, inkább egy 3-400 ezret max. De én inkább ennyivel drágábbat vennék, ami jobb állapotú.

2014. jún. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én is inkább jobb állapotút vennék, csak kitudja mi a zsákbamacska, lehet egy hét múlva beáll a motor, mert ezeket szerintem azért vannak hülyegyerekek akik széthajtják. Nagy vágyam lenne egy ilyen csak félek hogy a gatyám is rámenne... Nemtudom hogy milyen árban mozognak ehhez az alkatrészek.
2014. jún. 22. 20:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Az Unix webshopján meg nézheted mennyibe van hozzá az alkatrész, ott tudsz szűrni típusra évjáratra
2014. jún. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!