Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1.4 TDI kategóriában szerintet...

Tupaccc kérdése:

1.4 TDI kategóriában szerintetek ebből a háromból melyik a legjobb döntés – Fabia, Fabia Combi, vagy Polo?

Figyelt kérdés

Tudom 3henger, és a vele járó dolgokat. Én csak egy olcsó használt kocsit szeretnék, alacsony fogyasztással melóba járásra. Combi Fabia kicsit azért érdekelne, mert munkahelyemen rendszeresen dobálnak ki törött raklapokat, amikből ha napi 1-2-t el tudnák vinni, azért évvégi fűtésre lenne egy egész jó gyűjteményem :-D Viszont valamivel nehezebb, így gondolom a fogyasztása is valamivel magasabb. Egy ilyen gyenge motornál gondolom minden egyes gramm számít.

Polo kicsit meglep, hogy a Fabianal olcsóbban megy, pedig a VW kocsik mindig drágábbak szoktak lenni a Skoda-nál.



#Skoda Fabia #1.4 TDI #Fabia Combi
2014. júl. 2. 10:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen mindegy, azt a típust vedd meg, amelyikből kifogsz egy jobb ajánlatot... a Poloban valamivel jobb az anyagok minősége az utastérben, de nem sokkal, és egy fokkal igényesebben van összeszerelve. Mindenesetre szerintem egyszerűbb dolgod lesz akkor, ha nem szűkítesz típusra.
2014. júl. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát poloba egy negyed raklap se fér be. Akkora hely van benne hogy normál ember bele szorul.
2014. júl. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!