Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vegyek? (többi lent)

Milyen autót vegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés
Autót szeretnék venni saját részre,max 1995 évjáratig.38 éves vagyok,nem szempont az agyontuningolt,280 lovas járgány. Négyen vagyunk a két gyerekkel,olyan autót szeretnék,amivel el lehet indulni,akár 1500-1800 kilóméteres útra is úgy,hogy ne kelljen azon görcsölnöm,mikor marad ott valahol.Eddig Zsigulim volt,de már nem éri meg leműszakiztatni,inkább megpótolom,és veszek egy nyugati típust,csak ugye nem szeretnék nagyon mellé nyúlni,ezért kérdezlek meg beneteket,ki melyiket ajálaná.

2014. júl. 13. 12:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mennyi pénzt szánnál rá?
2014. júl. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Bocs azt elfelejtettem kiírni.

400-450 ezertől nem többet.

2014. júl. 13. 12:46
 3/13 anonim ***** válasza:

A szokásos Swift sedan 1.3, Astra F 1.4-et ajánlanám ha nincsenek nagy igényeid.


Ennyi pénzből, viszont kijönne egy Rover 414SI is. Amitől sokan félnek ugyan, de nem kell, mert a kasztnin kívül minden Honda benn.

Ez utóbbi mérföldekkel komolyabb autó, biztonságosabb, és szinte az összes full extrás kivitel. A csőd óta, viszont nincs áruk. Én meggondolnám a helyedben.

2014. júl. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Rover elektronikája megbízhatatlan, és nehéz hozzá alkatrészt találni. Nem véletlenül ment csődbe...


Ennyiből már kijön egy Golf 3 vagy Octavia is, 4 embernek bőven jó és elég tartós technika.

2014. júl. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
48%

Miről beszélsz ember? Most mondtam, hogy az az autót 1:1-ben Honda csak a kasztni más. Legközelebb akkor szólj hozzá, ha érdemi információval tudsz szolgálni.

A miénket nemrég adtuk el 280 ezer km-el, ezért ajánlottam csak személyes tapasztalat alapján!

Ehhez képest a Golf3 egy gokart.

2014. júl. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Pontosabban a Honda alapjaira épült, de nem pont ugyanaz. A futóműve például Rover-fejlesztés, gyakran tönkre is megy. És a hangszigetelése sem a legjobb. Egyéb apró elektronikai dolgokról nem is beszélve.


Lehet te pont kifogtál egy megbízhatót, de az emberek többsége nem nagyon van megelégedve vele (nepitelet.hu-n 6,07 az értékelése, 3-as Golfnak 7,03).


Ráadásul Roverből jóval kisebb a választék így jó állapotút is nehéz találni, és alkatrészt is nehéz hozzá szerezni.

2014. júl. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Amit a futóműről írsz az nettó hülyeség. Kompletten a Civic futóműve van alatta, talán a hangolása más. Teljesen egyszerű, megbízható szerkezet.

Tényekkel támaszd már alá nekem, hogy miért nem jó a hangszigetelése kérlek. Alsó hangon 200 kilóval nehezebb a Golfodnál. Újonnan cirka a duplájába került. Nem is egy kategória, de azért csak kössed az ebet a karóhoz..

2014. júl. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Jó-jó ezen ne vesszetek össze. A szomszédom az Audira esküszik (Audi 80 b3 1.6 TD). Hát mit mondjak,megvan neki már vagy 8-10 éve,de nem sokat volt vele szervízbe,és jól is néz ki az autó.Na persze ,én nem lakom nála,és nem látom,hogy otthol mikor bütyköli,na meg ugye mindenki a maga lovát dícséri.De ezt nehogy félre értsétek.
2014. júl. 13. 13:57
 9/13 anonim ***** válasza:
Jók azok az audik, de az nem 95-ös, '95-ben jött ki az első generációs A4, az előtt is már csak 1.9 TDi motorral szerelt faceliftek voltak. De ez mindegy is, szerintem ne kösd az ebet a karóhoz a gyártási évvel. Ennyi pénzből igazából szerintem jó választás lehet ehhez az audihoz hasonló B3-as, vagy B4-es passat 1.9 TD. Vagy egy jó F astra, ennyiért válogathatsz a használható darabok közül. Lehet érdemes lene akkor már a 4 személyre, és hosszú útra kalkulálva kombit venni. 450-ért már elvétve akad G astra is, de inkább maradnék az F astránál, ennyi pénzért abból találhatsz fiatalabbat is, 1.4 vagy 1.6 benzines, esetleg az isuzuz féle 1.7-es turbódízelmotorral. strapabíró, olcsó az alkatrész. Golf3, és annak kombi változata is hasonlóan jó lehet, vagy a fentebb említett passatok ugye, azok végképp tágasak belül. Én ezekben gondolkoznék...
2014. júl. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ekkora keretnél én maradnék a benzines autóknál.
2014. júl. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!