Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » NÉMETBEN AUTÓT VENNI? Ki mit...

NÉMETBEN AUTÓT VENNI? Ki mit ajánlana? Max 2500 Euróig? Van valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata? Fogyasztás, megbízhatóság az elsődleges, kinézet márka másodlagos.

Figyelt kérdés
Nemrég jöttem ki németbe és lassan autót szeretnék magamnak. Nem kapkodom el a dolgot, gondoltam itt is megkérdezem, hátha van tapasztal autós kolléga, aki tud segíteni ebben a témában! :) Ulm közelében esetleg tud valami jó kereskedőt?

2014. júl. 13. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:

mobile.de honlapot nézegesd.

De konkrét típust is hallanál ha megmondanád hogy mire kéne az autó (kb mennyit mész egy évben, hány főre, csomagtartó mérete...).

2014. júl. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ, hát 1-2 főre max, inkább csak melóba járáshoz kellene meg esetleges hétvégi kiruccanásokhoz. BMW-t vagy Mercit esetleg Toyotát nézegetek. Mondjuk az is szempont, hogy ne kelljen annyit szervizelni. A Toyotákról jókat hallani... Én ezt az oldalt figyeltem eddig. [link]
2014. júl. 13. 20:40
 3/5 pfantom válasza:
BMW mindenképpen nekemis az van és egyszerűen hihetetlen anyira jól meggyártorták a BMW-t.
2014. júl. 14. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kis motoros benzines. Ennyiért szerintem ne BMW-ben gondolkozz, mert abból nem kapsz elég jót. Golf, Astra, ha nagyobb kell akkor Vectra, Passat
2014. júl. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2500ból nem lesz álom béembé...
2014. júl. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!