Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Golf 4 1.9 TDI-t nézegettem,...

Golf 4 1.9 TDI-t nézegettem, viszont nem tudom, hogy melyik a megbízhatóbb. A 90LE-s vagy pedig a 110LE-s? Melyiket ajánljátok?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam ezek a TDI-k még "örök életű" motorok, nem úgy mint a PD TDI-k, ezért is gondoltam, hogy ilyet veszek. Már csak azt nem tudom eldönteni, hogy ezek közül melyiket. Mondanátok nekem erről véleményt? Köszönöm előre is. Azt hallottam, hogy a 110LE-sben kettőstömegű lendkerék van, ami nem olcsó mulatság. Igaz ez?

2014. júl. 14. 01:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Nyugodtan vedd a 110 lóerőset, alig eszik többet mint a 90 lóerős, az élményt pedig nagyon megdobja a plusz teljesítmény. A kettős tömegű lendkerék még mindig olcsóbb, mint a PD elemek cseréje...

Viszont nagyon nézd meg mit veszel, tele van a net visszatekert órájú hulladékkal

2014. júl. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Van ismerősöm, aki jobban ért hozzá, mint én. Autószerelő, meg van autófényező is. Mindenképp velük mennék. Mindenképp rá akarom kötni a gépre, hogy megnézzük milyen hibakódjai vannak, meg lehet látni, érezni, ha nem csak annyi van benne, mint az órába.
2014. júl. 14. 14:54
 3/4 anonim ***** válasza:

A 110 le-sben kettőstömegű lendkerék és nagynyomású szivattyú a plussz.Nekem mindkettőt kellett már cserélni 150-150 eft volt.Neked kell eldöntened ér-e annyit a 20le.A chip olcsóbb.

Az autókerekedések 12-16 éves 120-150 e km-t futott autóit felejtsd el,aki ilyennel jár legalább évi 20-30ekm-t megy,ha beszorzod az 220-450ekm.A vidéki orvos,aki csak a telekre jár,nem létezik!

2014. júl. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
És az 1.9 PD TDI? Vagy még mindig jobban megéri az 1.9 TDI chippelve?
2014. júl. 15. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!