Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Robogó teleszkópba szimeringet...

Robogó teleszkópba szimeringet cseréltem, friss olaj, stb, porlehúzó gumit viszont nem, jónak láttam őket. Amelyik teleszkópból folyt az olaj, ugyan úgy látszik a teleszkóp szárán, ez a kopott porlehúzó gumi miatt lehet vagy valami más?

Figyelt kérdés
2014. júl. 17. 18:13
 1/4 kata kata ***** válasza:
Sérült valahol a teleszkópszárad.Méghozzá elég durván.Ha a szimering cserétől számítva ilyen gyorsan elkezdett szivárogni(gyöngyözni).
2014. júl. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen,apró súrlódás van rajta,akkor gondolom az csere lesz.
2014. júl. 18. 16:37
 3/4 kata kata ***** válasza:
Amikor összeraktad a teleszkópokat szárazra törölted kívülről a porvédő és a szimering közötti részt?Ha nem törölted ki akkor onnan felhordhatja az ott maradt olajat.Töröld ki és menj egy kört.Utána nézd meg.
2014. júl. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szárazra töröltem mindent,mert darabokra szedtem az egészet,ha csak nem ahogy töltöttem z olajat,mellé folyt.az a gondom hogy porlehúzó gumit nem kapok külön,szimeringet meg kaptam.
2014. júl. 19. 08:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!