Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik autót választanád?

Melyik autót választanád?

Figyelt kérdés

2015 Ford Mustang EcoBoost ( [link] )

vagy

2015 dodge challenger srt8 hellcat ( [link] )



2014. júl. 20. 19:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%
Egyik se SEAT Leon Cupra 280 DSG
2014. júl. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
0%
Egyiket sem. Én egy ilyet választanék, ha lenne rá pénzem: [link]
2014. júl. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
de most a kettő közül kell választani
2014. júl. 20. 19:23
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

A 4 hengeres ecoboost Mustang egy nagyon rossz vicc.

Egyértelműen a Dodge.

2014. júl. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
dodge
2014. júl. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
challenger, ki az az állat aki 4 hengeres mustang-ot vesz?
2014. júl. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 VarMa ***** válasza:

osztom az elottem szolok velemenyet, miszerint egy Mustangban a 4henger turboval egy VICC...


ebbol a kettobol csak is a challenger...

2014. júl. 21. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%
Ha a kettő közül kell választani, se kell egyik sem. Amerikai ócskavasak, csak pénzkidobás.
2014. júl. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem is kerdes, hogy a Hellcat! A ma letezo legerosebb/leggyorsabb muscle car a piacon!


Amerikai ócskavasak, csak pénzkidobás.... neked se volt meg amerikai autod, ugye? Teny, hogy szomjas a kicsike, de nekem mar 4 eve megvan es nem mondanam, hogy penzkidobas. Minden percet elvezem, amikor odalepsz neki es felhorog a V8... de ezt te ugyse fogod megerteni... amugy kulfoldon elve, kulfoldi fizeteshez a benzin sem olyan draga!

2014. aug. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Képzeld, volt már amerikai kocsim. Egy 3. generációs, 89-es évjáratú Mustang-hoz volt szerencsém 2 évig. 2.8-as 6 hengeres motorral. Aztán szerencsére el tudtam adni jó áron.

Semmi pluszt nem éltem meg vele, amit egy európai kocsi ne tudna, fele akkora fogyasztással. Hiába keresel kinn többet, tök felesleges egy ilyen benzintemető normál használathoz. Versenyezni meg vannak sokkal jobb járgányok. Ez az egész muscle car dolog egy nagy hülyeség. Az a tipikus semmi értelme kategória.


"Minden percet elvezem, amikor odalepsz neki es felhorog a V8" - mások vagyunk, én attól, hogy egyenesen haladva rálépek a gázpedálra, és megjön a kocsi hangja, még nem jövök izgalomba. Számomra egy LanEvo többet ér. Az igazi élménykocsi. Pályán, földúton, murván, mindenhol megállja a helyét. És ha kell, 5 ember is kényelmesen elfér benne, plusz nem eszi le a gatyámat normál használat mellett.

2014. aug. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!