Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy Yamaha YBR 125-ös motoron...

J0keer kérdése:

Egy Yamaha YBR 125-ös motoron olaj cserét hajtottam végre, de a motor blokk így is felmelegszik mint az állat. Mit tegyek? (részletek lent)

Figyelt kérdés

ugye kicseréltem az olajt, de szűrőt nem cseréltem rajta (amatőr vagyok a műszaki dolgokban ) meg hát nem is volt kéznél....Elmentem egy autó alkatrész boltba mert úgy értesültem, hogy motor alkatrészeket is lehet náluk beszerezni. Kedvesen fogadtak elő kapták a katalógust és nem volt hozzá. Megnézte a számítógépen, ott sem talált. Kérdezték tőlem, hogy biztos van-e benne olaj szűrő. Mondom elvileg van, de szerintük nincs mert 3 katalógust nézett meg és az már "nem tévedhet" közölték velem. Mondták azt is ha mégis van benne, és kiveszem, majd elviszem nekik akkor megnézik mit tehetnek.Én bele egyeztem, csak most ha szétkapom és le engedem az olajat, akkor megint bele önthetem? (2 hetes kb)

meg egyáltalán van benne szűrő? :D



2014. júl. 21. 10:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Úgy tűnik nincs cserélendő szűrű benne https://www.youtube.com/watch?v=fmazZJXyDkM


Ami van, azt ki lehet tisztítani.

2014. júl. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 kata kata ***** válasza:
2014. júl. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 kata kata ***** válasza:

Bocsi! 3.52.


Benzinnel mosd ki azt mehet vissza a helyére.

2014. júl. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
értem, majd megpróbálom
2014. júl. 21. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!