Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen motort vegyek?

Milyen motort vegyek?

Figyelt kérdés
A kérdés eléggé bután és furcsán hangozhat, de azért megpróbálom hisz veszteni valóm nincs: tudtok küldeni olyan rendszámos 125 köbcentis endurókat/supermoto-kat amik 300-400 ezer alatt illetve körül vannak, 2000 feletti évjáratúak, és lehetőleg jól is néznek ki? Konkrét motorokra gondolok, mert én nem találok egyet sem. Végignézem napi 5x hasznaltauto-t és olx-et is, de sajnos nincs. Mind 50/125-ös illetve okmányok nélküli, az meg nem kell. Elsősorban Yamaha DT érdekel, de abból is csak egy túlárazott rendszámos van, 400 ezerért illetve egy csomó 1991-es és a körüli. Az meg nem kell mert öreg. Szóval vagy az én igényeim jelentenek problémát (2000 feletti, enduro/supermoto, ne kínai csoda legyen lehetőleg japán, 2 ütemű !!, rendszámos) vagy a motorpiac ennyire pang legalábbis ilyen kategóriában. Szóval lehet hülyén hangzik, de kérlek keressetek nekem egy számomra megfelelő motort. Előre is köszi! (Ha senki nem fog nekem keresni, akkor azt is megértem, de azért megpróbáltam úgymond végső elkeseredésemben, mert én nem találok. )

2014. júl. 26. 01:23
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!