Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Trabant 601-be milyen négyütem...

Trabant 601-be milyen négyütemű motorokat lehet beépíteni?

Figyelt kérdés
Mostanában fog lejárni a műszaki és úgy döntöttem rááldozok, ezért szeretném kicserélni a 2t motort 4t-re.

2014. júl. 27. 11:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Először nézz utána hogyan lehet lepapírozni mert az lesz a fő probléma. Szerintem egy Abarth motoros Trabi már ütős. Bár én nem építeném át.
2014. júl. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezres Suzuki motort bele, de készülj fel, hogy faragni kell majd. Egy az egybe semilyen motor nem fog belemenni.
2014. júl. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Annak idején az 1000-es, háromhengeres Suzuki-motort és a Fiat 900-as négyhengeresét építették bele leggyakrabban. Mondjuk ezek sem LEGO-egyszerűségűek, leginkább a váltóval van gond. A szabadonfutó lehegesztése a legegyszerűbb, alapvető átalakítás, de sajnos a fokozatkiosztás sem jó a négyüteműhöz.
2014. júl. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hivatalosan nem tudsz bele 4 ütemű motort tenni! Még 4T Trabiét sem! Lepapíeozni nálunk nem éri meg!
2014. júl. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
pl fiat panda
2014. júl. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 VarMa ***** válasza:

a legextremebb amit a nno a ringen lattam a gyorsulasi versenyen az egy VR6-os motoros trabi volt... es befert elore, igaz egy csavaranyat se esett le a motorterbol annyi hely sem volt, de mukodott...


egyebkent lattam mar vw polo G40 motort is benne, daihatsu charade 1.3-asat, wartburg 1.3-as motort,vw golf III 1.6-ost, fiat 900-ast....

2014. júl. 28. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 VarMa ***** válasza:
de lepapirozni szinte lehetetlen sajnos...
2014. júl. 28. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!