Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyivel adnak olcsóbban egy...

Mennyivel adnak olcsóbban egy bank által lefoglalt kocsit mint egy használtan eladottat? Érdemes-e így venni?

Figyelt kérdés
Pl: most újonnan 5 millió. 2008 as gyártmány. Használtan 2,5 millióért adják. Mennyiért adnák kb a bank által lefoglaltakat ?
2010. jan. 10. 19:34
 1/4 anonim ***** válasza:

én néztem az apeh-on ezeket az árveréseket és voltak benne furcsaságok. Volt olyan hogy egy Audit 5-600ezerrel olcsóbban tudtam volna venni a www.hasznaltauto.hu -n. Itt van az internetcím ahol lehet licitálni ingóságokra, köztük autókra. Hasonlítsd össze a hasznalauto.hu -val és akkor meg tudod nézni megéri e neked.


[link]

2010. jan. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1. vok

Pl:

vw polo 2005 1,2i 90.000km körül futott 5ajtós


Apeh: [link]

Becsérték:1.700.000Ft

Min. ájánlat:850.000Ft


Haszaltauto.hu:

[link]

1.800.000Ft

2010. jan. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nagyon sokan vannak akik tudják hogy el fogják vinni az autót alóluk mert nincs pénzük fizetni tovább...

akkor van pénzük olajcserére javíttatni stb?

nincs!

plusz nem fogja megcsináltatni az új tulajnak pl a váltót...

én nem vennék banktól autót max féláron.

2010. jan. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tényleg elég érdekez az az oldal! Ezek szerint szó szerint van, akinek ingjét, gatyáját is vitte az Apeh. Még zoknit is árulnak! :D


(Bocs az offért.)

2010. jan. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!